iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 11. 2011
18:50 na ČT2

1 2 3 4 5

1 hlas
905
zhlédnutí

Kultura s Dvojkou

Lou Reed a Metallica vydávají společnou desku — Film Lovci hlav — Mezinárodní hudební festival F. L. Věka — Tvorba Oty Hájka v Galerii Josefa Sudka

12 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Lou Reed a Metallica vydávají společnou desku

  0:35 do playlistu

  Lou Reed a Metallica vydávají společnou desku
  Lou Reed & ostří hoši z Metallicy se poprvé potkali před dvěma lety na koncertě v Madison Square Garden. Rokenrolová síň slávy slavila pětadvacetileté výročí a na slavnostní večer se hledaly neobvyklé kombinace hudebníků. Vystoupení podnítilo i nynější vydání společné desky.

 • Film Lovci hlav

  4:00 do playlistu

  Film Lovci hlav
  Lovci hlav - nový skandinávský film - slibuje strhující podívanou. Do kin přichází již zítra, zároveň se na knižních pultech objeví i jeho literární předloha celosvětově úspěšného norského spisovatele Joa Nesboho.

 • Mezinárodní hudební festival F. L. Věka

  6:15 do playlistu

  Mezinárodní hudební festival F. L. Věka
  Dobruška byla už koncem 18. století jedním z podorlických center národního obrození. Vznikala tu řada kulturních, vzdělávacích i tělovýchovných spolků. Nyní na tuto slavnou tradici město navazuje přinejmenším kulturními aktivitami. Právě zde vrcholí nový Mezinárodní hudební festival F. L. Věka.

 • Tvorba Oty Hájka v Galerii Josefa Sudka

  9:04 do playlistu

  Tvorba Oty Hájka v Galerii Josefa Sudka
  V osmdesátých letech bylo pro mnohé české umělce důležitým místem podkrkonošské město Hostinné. Jedním z organizátorů tamního dění byl fotograf Ota Hájek. Jeho málo známou tvorbu připomíná nyní, pět let po jeho smrti, malostranská Galerie Josefa Sudka.

Přehrát vše

Související