iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
1. 10. 2011
20:00 na ČT1

1 2 3 4 5

16 hlasů
17496
zhlédnutí

Galashow s latinou 2011

Tradiční přenos České televize z největší taneční události roku, ve které se špičkový světový taneční sport snoubí s vystoupeními hvězd tuzemské populární hudby

81 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Iva 12.10.2011 17:59 (!) reagovat 0 + - 0

Pepa Vágner

Pepa Vágner byl jednoznačně nejlepší...Je to skvělý zpěvák a úžasnej človíček...Moc mu držím palečky

Romana Sivá 6.10.2011 12:28 (!) reagovat 3 + - 1

Repertoár M. Rottrové

Mám ráda tanec, pořad se mi líbil. Jen ten doprovodný zpěv Konvičkové byl zcela mimo, bylo mi líto tanečníků i jí samotné. Nechápu, proč jste ji nechali se ztrapnit před tolika lidmi. Repertoár Marie Rottrové si zasloužil kvalitnější interpretaci a omluva, že je mladá, v tomto případě neobstojí.

Jirka 3.10.2011 0:07 (!) reagovat 7 + - 1

hudba je trapna

hudba byla opravdu trapna a naprostom mimo misu

Valika 2.10.2011 19:53 (!) reagovat 3 + - 0

Nic moc...

Já tam byla osobně a můžu říct,že jsem z toho moc nadšená nebyla..minulý rok byl mnohem lepší...tohle bylo celkem takové mdlé a nezáživné nějak extra mě to nenadchlo....spíše zklamalo...

Petr Polách 2.10.2011 17:18 (!) reagovat 6 + - 0

Tragedie

Bohužel, volba hudby naprosto tragická a to nejen tematicky ale i rytmicky....

Pokud chtěl ČT nalákat díváky na RETRO tak mohli rovnou pustit Starce na chmelu a nebo muzikál Rebelové...

Prznění sportu i umění ve všech směrech. Hrůza. To je jako kdyby hokejisti šlo hrát na antuku a národní orchestr do bazeénu...

Rosa 2.10.2011 12:44 (!) reagovat 7 + - 0

Hudba

Děkuji za opravdu krásné výkony tanečníků, bohužel zvolená hudba byla opět mimo styl. Zde byla vidět velká profesionalita tanečníků, kteří na ní museli tančit. Nemyslím si že spojení retro a latinsko- americké tance bylo správnou volbou. A opět absence záběru na nohy tanečníků...Hudební podklad k tanci je opravdu důležitý...

Anet 2.10.2011 12:34 (!) reagovat 4 + - 2

Markéta Konvičková

No tak každý má na to jiný názor ale Markéta falešná nebyla, byla výborná a pod pojmem vytí si představuju úplně něco jiného, sorry :)

Anonym 2.10.2011 11:37 (!) reagovat 6 + - 2

Markéta Konvičková

Absolutně s vámi nesouhlasím, Markéta Konvičková je skvělá zpěvačka, která má talent. Pokud se Vám tyhle písničky nelíbí, tak možná proto, že tohle není zrovna její styl, ale pokud si poslechnete písničky z jejího nového alba, třeba Cizí světy (http://www.youtube.com/watch?v=WEDgCNhCi_A), je to úplně úžasné. Když Vám teda není dobrá, proč by s ní chtěl spolupracovat třeba Stev Wash?

Martin Kavan 2.10.2011 9:45 (!) reagovat 1 + - 9

Konvičková

Konvičková byla naprosto tragická. Zpívat písničky Marie Rottrové tak hrozně jsem ještě neslyšel. Doremíčko hadr!

Naty 2.10.2011 1:34 (!) reagovat 3 + - 1

Je škoda že lidé odsuzují Markétu jen proto že se učastnila nějaké soutěže díky které na sebe upozornila a kdyby na sobě nepracovala tak o ní není slyšet. I mnohem větší jména se učastnila různých pěvěckých soutěží třeba Iveta Bartošová nebo Aneta Langerová a taky to nejsou rychlokvašky. A že je to na play back? No a co to je v televizi v týhle době normálí.

Jana 2.10.2011 12:28 (!) reagovat 2 + - 0

slovo rychlokvašky jsem napsala já, a jestli sis pozorně přečetla, psala jsem že je to škoda, že spousta lidí si tohle k nim přiřadí, protože hlas Markéty mám také ráda. Teď už je jen na ní se tohoto titulu zbavit. Copak řekně dneska někdo "Habera rychlokvaška"?ne, ale je to opravdu jen na ní. Normální to nebude nikdy a proto je dobře, že to lidé dávají najevo. Chápu, televize si to nemůže dovolit aby se něco stalo, nešel zvuk u nástrojů, zpěvák zpíval falešně,... ale rozhodně mi bylo sympatičtější, když Markéta zpívala s Tomášek Klusem na předávání televizních cen a zapomněla zpívat, zasmála se tomu a pak jako profesionálka dozpívala i s Tomášem písničku do konce.

první ‹ předchozí 1 2 poslední

Související