iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
26. 5. 2012
12:32 na ČT24

1 2 3 4 5

0 hlasů
1539
zhlédnutí

Kulturama

Zpěvačka Aneta Langerová — Současný stav NG — Hodina ve které jsme o sobě nevěděli - Dušan Pařízek — Evropské město kultury – Plzeň

26 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Hodina ve které jsme o sobě nevěděli - Dušan Pařízek

  0:56 do playlistu

  Hodina ve které jsme o sobě nevěděli - Dušan Pařízek
  Hodina ve které jsme o sobě nevěděli? je název nového představení režiséra Dušana Pařízka v Divadle komedie. Handkeho hra tak uzavírá působení Pražského komorního divadla, jednoho z nejlepších českých divadel. V červnu končí, víc o tom další host - Dušan Pařízek, umělecký šéf této scény.

 • Současný stav NG

  10:43 do playlistu

  Současný stav NG
  Národní galerie v Praze chce nově organizovat své sbírky a chystá i jejich přesuny. Jak se na současný i budoucí stav galerie dívá česká kritika? O tom víc v příspěvku Evy Spáčilové.

 • Zpěvačka Aneta Langerová

  13:16 do playlistu

  Zpěvačka Aneta Langerová
  Hostem Kulturamy je zpěvačka Aneta Langerová. Natočili jsem s ní rozhovor v pražském Jazz Docku, kde pokřtila své nové album a dvd. Záznam ze speciálního akustického koncertu se smyčcovým triem.

 • Evropské město kultury – Plzeň

  18:23 do playlistu

  Evropské město kultury – Plzeň
  V závěru zamíříme do Plzně, která se v roce 2015 stane Evropským městem kultury. Západočeská metropole pozvala diskutovat evropské kulturní politiky, kteří mají zkušenost jak s kulturním rozvojem měst, tak i s vedením velkých institucí. A diskutovalo se jak jinak než u piva.

Přehrát vše