iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 4. 2012
16:33 na ČT24

1 2 3 4 5

0 hlasů
1962
zhlédnutí

Kulturama

Přehlídka autorské módy a designu Code Mode — Výstava Renesance NOW — Kultura na letních olympijských hrách — Dvaadvacátý ročník festivalu spisovatelů

26 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Přehlídka autorské módy a designu Code Mode

  0:55 do playlistu

  Přehlídka autorské módy a designu Code Mode
  Neobydlený dům v pražském Karlíně se na čtyři dny proměnil v alternativní centrum módy a designu. V několika patrech se tu představuje více než šedesát kreativních autorů, kteří kladou důraz na neotřelost a originalitu.

 • Výstava Renesance NOW

  5:29 do playlistu

  Výstava Renesance NOW
  Abstraktní i realistické obrazy, fotografie i objekty. A taky odlišnost, která může spojovat. Společnou představu renesance ukazují na své první kolektivní výstavě výtvarníci Vilém Kabzan, Petr Písařík, Dominik Mareš a Dušan Mravec. Znovuobjevili pro ni historické prostory pražské Novoměstské radnice.

 • Kultura na letních olympijských hrách

  10:36 do playlistu

  Kultura na letních olympijských hrách
  Hosté Kulturamy - ředitel Českého centra v Londýně Ladislav Pfimpfl a výtvarníci Jan Kaláb a Pasta nám povypráví, co kulturního se bude dít na nadcházejících Letních olympijských hrách.

 • Jan Koblasa

  19:13 do playlistu

  Jan Koblasa
  Jeho tvorba zahrnuje sochy, malby, grafiky, kresby, ale i scénografickou tvorbu. Renesanční umělec Jan Koblasa letos oslaví 80 let. A při té příležitosti má taky rozsáhlou retrospektivu - zajít na ni můžete do Jízdárny Pražského Hradu.

 • Dvaadvacátý ročník festivalu spisovatelů

  22:39 do playlistu

  Dvaadvacátý ročník festivalu spisovatelů
  Dvaadvacátý ročník festivalu spisovatelů přivezl do Prahy opět celou řadu literárních hvězd. Proč vůbec organizovat platformu pro setkávání se spisovateli a jaké má pražský festival renomé - s touto otázkou se vydala Eva Spáčilová za kritiky a publicisty.

Přehrát vše