iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 2. 2012
16:30 na ČT24

1 2 3 4 5

1 hlas
2317
zhlédnutí

Turbulence

Mrazy v Evropě — Vysoké teploty v USA — Komplikace spojené s mrazem — Lyžování v zahraničí — Počasí v Maroku — Příčiny mrazivého počasí

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Mozaika

  0:30 do playlistu

  Mozaika
  Do Mozaiky se tradičně nabízela celá řada témat. Tentokrát to budou především mrazy, které trápí nejen východní a střední Evropu. Čas vyšetříme i pro opačný extrém – vysoké teploty v USA. V hlavním městě tam kvetou třešně a vypadají, jako kdyby byl už začátek května.

 • Téma

  1:31 do playlistu

  Téma
  V zimních měsících se lidé zajímají hlavně o to, jestli bude mrznout a napadne-li sníh. Jak rozmary zimního počasí ovlivňují zemědělce, chovatele nebo také stavaře, to zjišťovala Edita Valentová.

 • Rozhovor

  6:39 do playlistu

  Rozhovor
  O lyžování v Česku jsme už letos v Turbulenci mluvili. Tentokrát bychom vás rádi vzali na hory do zahraničí. A v té souvislosti jsme volili i anketní otázku na našem webu. I nadále můžete hlasovat. A naši hosté? Šéfredaktor časopisu Snow Petr Socha a jeho zástupce Radek Holub.

 • Týden ve světě

  15:28 do playlistu

  Týden ve světě
  I do rubriky Týden ve světě hodně zasáhl mráz. Pěkné obrázky nabízely tento týden agentury třeba z Balkánského poloostrova.

 • Nebe nad Evropou

  17:39 do playlistu

  Nebe nad Evropou
  V rubrice Nebe nad Evropou se zaměříme na příčiny stávajícího mrazivého počasí. A budeme vzpomínat na zimy, které byly podobně mrazivé. Po telefonu se budeme ptát naší redakční kolegyně Majky Ostrčilové.

 • Na cestách

  19:53 do playlistu

  Na cestách
  Maroko - pro většinu Čechů exotická země, která leží na západním cípu arabského světa. Je to země, která může nabídnout opravdu hodně možností. Můžete se procházet po arabských královských městech, pít kávu v jedné z kaváren v městečku, jež kdysi dávno patřilo třeba Francouzům, můžete navštívit kosmopolitní Casablanku, a nebo vyrazit do pouště či absolvovat vysokohorskou túru v pohoří Atlas. Nabídka je tedy pestrá. A jaké je podnebí? Odpoví Michal Žák.

 • Váš námět

  23:53 do playlistu

  Váš námět
  I tentokrát nabídneme vámi nejlépe hodnocené fotky. A taky ledové obrazy na skle. A těšíme se na další vaše úlovky.

Přehrát vše

Související