iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
20. 4. 2013
12:05 na ČT24

1 2 3 4 5

6 hlasů
7324
zhlédnutí

Tep 24

Vzácné mukopolysacharidózy — Není naděje, zbývá láska — Zdravotní sestra Libuše Koppová

26 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vzácné mukopolysacharidózy

  0:54 do playlistu

  Vzácné mukopolysacharidózy
  Vzácné mukopolysacharidózy: Nedostatek jediného enzymu v těle umí způsobit katastrofu. Hromadění neboli střádání škodlivých látek, které poškozuje vývoj dětí, bere jim řeč, vnímání nebo pohyb. Mukopolysacharidózy jsou dědičné choroby, zatím nevyléčitelné. Co tady zvládne lékařská věda a co musí zvládat rodina? Příběhy Olivera, Lukáše a Nikolky.

 • Není naděje, zbývá láska

  12:24 do playlistu

  Není naděje, zbývá láska
  Není naděje, zbývá láska: Jedna ze vzácných takzvaných střádavých nemocí vstoupila i do života Stonawských v malé obci na Třinecku. Romanovi vzala choroba Niemann Pick téměř všechno, co dříve uměl. Nevzala mu ale jeho rodinu. Ta zvládla náročnou domácí péči a umí se těšit z každého dne s ním. Navzdory všem těžkým okamžikům.

 • Zdravotní sestra Libuše Koppová

  19:29 do playlistu

  Zdravotní sestra Libuše Koppová
  Zdravotní sestra Libuše Koppová: Teď se stará o ty, kteří si za ošetřením nemůžou dojít ani dojet. Domácí péči o pacienty zvládá po 48 leté praxi s přehledem. Začala na popáleninách, léta byla na ARO, dlouho ve funkci hlavní sestry v Nemocnici Třinec. Prosazovala nové postupy a při tom všem jezdila 30 let s RZS. Teď se těší ze dvou ocenění.

Přehrát vše

Související