iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 10. 2012
10:20 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
574
zhlédnutí

Zprávičky

Zpětné zrcátko — Vycházky s Václavem Chaloupkem: Říjen — Miniparlament: Adopce na dálku — Digináves: Setkání školních televizí — Slovíčka: Dysfunkce

14 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zpětné zrcátko

  0:39 do playlistu

  Zpětné zrcátko
  Co se událo v minulém týdnu, nám přiblíží Petr Kopecký ve Zpětném zrcátku. V koprodukci České televize se vrací se oblíbený Kozí příběh, tentokrát se sýrem. V Americe vrcholí kampaň před volbami prezidenta Spojených států. Na pomoc nemocným dětem bude na prodej 18 komiksových figurek v rámci festivalu Komiksfest. Z ohrožení života zachránili 8letého Dana lékaři pražské Vinohradské nemocnice. V rehabilitaci mu pomáhají netradiční aktivity, jako třeba herní konzole. Chybí někomu z vás ještě program na prázdninový víkend? Tak např. v Olomouci můžete do Domu dětí a mládeže na prázdniny s badbimtonem. V Brně na hradě Špilberk připravilo Centrum volného času Lužánky putování s lampiony pohádkou Princ a večernice. A

 • Vycházky s Václavem Chaloupkem: Říjen

  2:54 do playlistu

  Vycházky s Václavem Chaloupkem: Říjen
  Ani tentokrát nebudeme chybět při toulání Václava Chaloupka podzimní přírodou. Bude trochu zahalena do všudypřítomné mlhy, která pokrývala celý týden velkou část našeho území. Vypravíme se na houby a brusinky.

 • Miniparlament: Adopce na dálku

  5:47 do playlistu

  Miniparlament: Adopce na dálku
  Desetiletý Honza z Prahy by rád víc podpořil adopci na dálku a my se podíváme, co si o tom myslí jeho kolegyně v Miniparlamentu i diváci ve studiu z nymburské základní školy Komenského.

 • Zprávičky od vás: Digináves – Setkání školních televizí

  9:46 do playlistu

  Zprávičky od vás: Digináves – Setkání školních televizí
  GymTV, školní televize Gymnázia Příbram, uspořádala minulý týden pod záštitou České televize setkání školních televizí nazvané příznačně – Jak se dělá televize. Nechyběli tam ani někteří přispěvatelé do Zpráviček od vás, ani známé tváře, včetně moderátorky hlavní sportovní zpravodajské relace Branky, body, vteřiny Báry Černoškové, kterou ve Zprávičkách znáte jako moderátorku Miniparlamentu.

 • Slovíčka: Dysfunkce

  11:27 do playlistu

  Slovíčka: Dysfunkce
  Maria Procházková nám tentokrát vysvětlí význam slova dysfunkce.

 • Soutěž

  13:35 do playlistu

  Soutěž
  Tentokrát prověříme vaši znalost tváří naší televize. Kdo z komentátorů České televize nekomentuje hokej? A) Jaromír Bosák B) Robert Záruba C) Michal Dusík SMS ve tvaru ZP mezera A nebo B nebo C zašlete na číslo 906 06 09. Technicky zajišťuje Erika a.s., cena jedné SMS 9 Kč včetně DPH. První tři nejrychlejší správné odpovědi se mohou těšit na zprávičková trička.

Přehrát vše

Související