iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 6. 2012
10:30 na ČT1

1 2 3 4 5

4 hlasy
858
zhlédnutí

Zprávičky

Zpětné zrcátko — Vycházky s Václavem Chaloupkem: Červen — Miniparlament: Dopravní výchova — Vzpomínka na dětství: Josef Masopust

14 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zpětné zrcátko

  0:38 do playlistu

  Zpětné zrcátko
  V ohlédnutí za minulým týdnem pro vás Petr Kopecký připravil tato témata: ME ve fotbale, 70. narozeniny Paula Mc Cartneyho, 20. výročí Dětské tiskové agentury, stěhování knihovny v Děčíně a příprava vysvědčení.

 • Vycházky s Václavem Chaloupkem: Červen

  2:41 do playlistu

  Vycházky s Václavem Chaloupkem: Červen
  Červnová vycházka, na kterou se Václav Chaloupek vydal s Kačkou, je plná mláďat. Malá štěňata už jste určitě někdy viděli, ale co takhle mladou kunu? Právě teď máte skvělou příležitost!

 • Miniparlament: Dopravní výchova

  5:56 do playlistu

  Miniparlament: Dopravní výchova
  Třináctiletá Klára z Brandýsa nad Labem se domnívá, že děti by měly lépe znát dopravní předpisy a měly by se naučit poskytovat první pomoc. Pojďme se podívat, jak budou tomuto návrhu nakloněni její kolegové miniposlanci a diváci ve studiu! Zvedli byste pro tento návrh ruku?

 • Vzpomínka na dětství: Josef Masopust

  10:11 do playlistu

  Vzpomínka na dětství: Josef Masopust
  Na mistrovství Evropy jste měli možnost vidět nejlepší české fotbalisty současnosti. Nejsou špatní, ale na Zlatý míč jako Josef Masopust nikdo z nich nedosáhl a už asi nedosáhne. Hráč, který si získal diváky nejen na mistrovství světa v roce 1962, zavzpomínal pro Zprávičky na své mládí.

 • Soutěž

  13:34 do playlistu

  Soutěž
  Tentokrát soutěžíme o zprávičkové pastelky a hrnečky. Dostanete je, pokud budete mezi trojicí, která nejrychleji dobře odpoví na následující otázku: Kde se hrálo fotbalové mistrovství světa, na kterém československý tým včetně Josefa Masopusta vybojoval v roce 1962 stříbrnou medaili? A) v Santiagu de Chile B) v Berlíně C) v Montevideu SMS ve tvaru ZP mezera A nebo B nebo C zašlete na číslo 906 06 09. Technicky zajišťuje Erika a.s., cena jedné SMS 9,- Kč včetně DPH.

Přehrát vše

Související