iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 6. 2012
09:10 na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
1376
zhlédnutí

Zprávičky

Zlínský filmový festival — Art Project — Den pro děti — Problémy s očima — Miniporadny — Koncert ZUŠ Kolín — Rasismus

15 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zpětné zrcátko

  0:43 do playlistu

  Zpětné zrcátko
  S Petrem Kopeckým se ohlédneme za minulým týdnem, který byl ve znamení Zlínského filmového festivalu pro děti a mládež, Mezinárodního dne dětí, nebo 60. výročí nástupu britské královny Alžběty na trůn. V Havlíčkově Brodě bylo k vidění představení Art Project zahrnující tanec, divadlo a light show. Den plný indiánů, kovbojů a hrdinů divokého západu zase připravil brněnský park Lužánky.

 • Veterina: Zrak

  2:57 do playlistu

  Veterina: Zrak
  V dalším pokračování seriálu o veterinární klinice si Hanka s Nelou vyzkouší roli očních lékařek psů. Dozvíte se také, jak je důležitý pro všechny domácí mazlíčky zrak. Reportáž pro vás připravila Veronika Sobková.

 • Miniparlament: Miniporadny

  6:14 do playlistu

  Miniparlament: Miniporadny
  Naposledy před prázdninami se vám představí nová čtveřice poslanců v Miniparlamentu. Martin by rád zavedl ve školách psychologické miniporadny.

 • Digináves: ZUŠ Kolín

  10:44 do playlistu

  Digináves: ZUŠ Kolín
  Zprávičky vás zavedou do Mětského divadla v Kolíně na koncert šesti hudebních souborů. Nechyběly na něm ani známé skladby významného Kolíňáka Františka Kmocha.

 • Slovíčka: Rasismus

  11:44 do playlistu

  Slovíčka: Rasismus
  Maria Procházková vám představí pojem rasismus.

 • Soutěž

  13:54 do playlistu

  Soutěž
  Tentokrát soutěžíme o zprávičkové pastelky a hrnečky. Získají je první tři z vás, kteří budou znát odpověď na následující otázku: Jaká je zkratka základní umělecké školy? A) ZŠU B) ZUŠ C) ZŠS SMS ve tvaru ZP mezera A nebo B nebo C zašlete na číslo 906 06 09. Technicky zajišťuje Erika a. s., cena jedné SMS 9,- Kč včetně DPH.

Přehrát vše

Související