iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 4. 2012
09:30 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1672
zhlédnutí

Zprávičky

Zpětné zrcátko — Splněné přání: Baletka — Miniparlament: Rozstřel — Reportáž z Miniparlamentu: Zubní prohlídky — Zprávičky od vás: Aprílový běh pozpátku

15 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zpětné zrcátko

  0:41 do playlistu

  Zpětné zrcátko
  Uplynulý týden se tvářil sice nevlídně, ale přitom byl plný zajímavých výročí. S Petrem Kopeckým si připomeneme 100. výročí, kdy se potopil zaoceánský parník Titanic, uplynulo osmdesát let od založení Kühnova dětského sboru, 100 let od narození výtvarníka Jiřího Trnky a konal se 7. ročník celostátní přehlídky dětských sborů – Zahrada písní. Za měsíc se otevře Slezská cyklistická magistrála mezi Krnovem a Opavou

 • Splněné přání: Baletka

  3:02 do playlistu

  Splněné přání: Baletka
  Povolání baletky je na pohled krásné, ale ve skutečnosti velmi náročné. Devítiletá Karolína by se mu v budoucnu ráda věnovala naplno. Průvodcem po světě baletu jí byl muž nadmíru povolaný – Vlastimil Harapes. Reportáž připravil Zbyňěk Kňourek.

 • Miniparlament: Rozstřel

  8:25 do playlistu

  Miniparlament: Rozstřel
  V Miniparlamentu usilovali poslanci nejen o prosazení svého návrhu, ale také o to, aby si o něm mohli natočit reportáž do Zpráviček. K rozhodnutí nakonec hned u třech z nich nestačily jen hlasy diváků ve studiu. Pomoci musel vědomostní rozstřel.

 • Reportáž z Miniparlamentu: Zubní prohlídky

  9:54 do playlistu

  Reportáž z Miniparlamentu: Zubní prohlídky
  Vítězem soutěže se stal dvanáctiletý Tomáš z Krnova, který s pomocí Sabiny Janovicové natočil reportáž na základě svého návrhu – školní děti by měly chodit jednou za půl roku na povinné zubní prohlídky.

 • Zprávičky od vás: Aprílový běh pozpátku

  12:50 do playlistu

  Zprávičky od vás: Aprílový běh pozpátku
  V neděli 1. dubna odstartoval v Bílém Potoce pod Smrkem jubilejní 40. ročník Aprílového běhu pozpátku. Dospělí běželi trať dlouhou zhruba 3 kilometry a pro mladší 15 let byla připravena trať 2 kilometry. V cíli na každého závodníka čekal teplý čaj a kousek dortu.

 • Soutěž

  14:05 do playlistu

  Soutěž
  Na konci Zpráviček můžete vždy hádat otázku k pořadu. V nové soutěžní otázce se vás ptáme, ve které komedii hrál Vlastimil Harapes? A) S tebou mě baví svět B) Líbáš jako bůh C) Jak dostat tatínka do polepšovny Správnou odpověď zašlete jako SMS ve tvaru ZP mezera A nebo B nebo C na číslo 906 06 09. První tři správné odpovědi dostanou dárek od Zpráviček. Technicky zajišťuje Erika a.s., cena jedné SMS 9,- Kč včetně DPH.

Přehrát vše

Související