iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 3. 2012
08:10 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
2221
zhlédnutí

Zprávičky

Zpětné zrcátko — Zvířecí pacienti: Hospitalizace — Miniparlament: Knihy pro děti — Reportáž: Dětský portál ČT — Slovíčka: Imunita

15 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zpětné zrcátko

  0:39 do playlistu

  Zpětné zrcátko
  V poněkud jarně laděném Zpětném zrcátku jsme pro vás s Petrem Kopeckým připravili tyto zajímavé události: příchod jara, návrat stěhovavých ptáků, malování obřích velikonočních vajec a výstavu k příležitosti 100. výročí založení skautu.

 • Zvířecí pacienti: Hospitalizace

  2:14 do playlistu

  Zvířecí pacienti: Hospitalizace
  Mít domácího mazlíčka nemocného nebo po operaci několik dnů na veterinární klinice, to není nic jednoduchého. Jak se o něj na veterině postarají, zda je možné ho navštěvovat, a odpovědi na další vaše otázky, přináší nový díl našeho seriálu Zvířecí pacienti. Za zvířaty jsme se vypravili se Sabinou Sobkovou.

 • Miniparlament: Knihy pro děti

  5:24 do playlistu

  Miniparlament: Knihy pro děti
  Chtěli jste si někdy vydat vlastní knihu? Kdyby prošel ve skutečném parlamentu návrh, který prosazuje v Miniparlamentu desetiletá Karolína, měli byste pro to ty nejlepší podmínky. Právě takový návrh chce prosadit. Dali byste Karolíně svůj hlas?

 • Reportáž: Dětský portál ČT

  9:55 do playlistu

  Reportáž: Dětský portál ČT
  Na webu České televize – TÝYÓ, který funguje necelý rok, si najdou něco zajímavého děti každého věku. Měl by vás pobavit, je to místo, kde si můžete hrát a také se něco nového dozvědět z různých oblastí. Teď pro vás připravují novinku – Velikonoční kalendář, který volně navazuje na velmi úspěšný vánoční. Byli jsme se podívat za výtvarnicí Lucií Lomovou, jak kalendář vzniká. Přístupný na webu bude od 1. dubna. Reportáž připravila Sabina Janovcová

 • Slovíčka: Imunita

  12:00 do playlistu

  Slovíčka: Imunita
  V naší minisérie se tentokrát setkáte se slovíčkem, které jste možná slyšeli při chřipkových epidemiích. Pojem, který vám představíme, se ale netýká jen lidského zdraví.

 • Soutěž

  14:10 do playlistu

  Soutěž
  Tentokrát soutěžíme o zprávičková trička a klíčenky. Získají je první tři z vás, kteří budou znát odpověď na následující otázku: Jak se jmenují moderátoři Planety YÓ? A) Eliška a Luboš B) Lucie a Kamil C) Marie a Honza Odpověď ve tvaru ZP mezera A nebo B nebo C posílejte jako SMS na číslo 906 06 09.

Přehrát vše

Související