iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
25. 2. 2012
08:05 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1007
zhlédnutí

Zprávičky

Zpětné zrcátko — Vycházky s Václavem Chaloupkem: Únor — Miniparlament: Sjednocení nabíječek a ventilků — Zprávičky od vás: Pěvecká soutěž Poběžovice — Reportáž: Modrý tygr

15 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zpětné zrcátko

  0:42 do playlistu

  Zpětné zrcátko
  S Petrem Kopeckým se ohlédneme za těmito tématy minulého týdne: festival Mene Tekel, počítače pomáhají dětem se čtením, 5. výročí české nemocnice v africké Ugandě, karneval v Rio de Janeiru a premiéra nového českého filmu Modrý tygr.

 • Vycházky s Václavem Chaloupkem: Únor

  2:54 do playlistu

  Vycházky s Václavem Chaloupkem: Únor
  Zatímco v lednu padaly v Česku rekordy, jak moc teplo bylo, únor nám to vynahradil na opačné straně teploměru. S Václavem Chaloupkem se podíváme, kde takovou zimu zvířata vlastně tráví.

 • Miniparlament: Sjednocení nabíječek a ventilků

  6:02 do playlistu

  Miniparlament: Sjednocení nabíječek a ventilků
  Jedenáctiletá Radka z Prahy přinesla na zasedání Miniparlamentu pro někoho možná trochu úsměvné téma – chtěla by zavést jednotné ventilky na kola a univerzální nabíječky na mobil. Ve větší rodině by to ale skutečně mohlo přinést úsporu času i prostoru ke skladování věcí. Líbí se vám Radčin návrh?

 • Zprávičky od vás: Pěvecká soutěž Poběžovice

  10:31 do playlistu

  Zprávičky od vás: Pěvecká soutěž Poběžovice
  Ve Zprávičkách od vás zamíříme do Poběžovic. Uskutečnila se tam mimořádně atraktivní událost pro děti od šesti do patnácti let – pěvecká soutěž Solasido. Jednatřicet odvážných předstoupilo na dopolední zkoušce před své spolužáky a večer před odbornou porotu.

 • Reportáž: Modrý tygr

  11:46 do playlistu

  Reportáž: Modrý tygr
  Film pro děti, jejich rodiče a zvířata. To je podtitul nového filmu Modrý tygr, o kterém už jste slyšeli ve Zpětném zrcátku. Vznikl v mezinárodní koprodukci s Českou televizí a vy se v reportáži mimo jiné dozvíte, jaké je natáčení s tygřaty, nebo jak to vlastně je s modrou barvou hlavního hrdiny.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související