iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
30. 10. 2010
10:30 na ČT1

1 2 3 4 5

58 hlasů
2880
zhlédnutí

Zprávičky

Aktuální reportáž: 28. říjen — Reportáž: Seriál o náboženství a víře – judaismus — Miniparlament: Vlastní zvíře — Reportáž: Dívčí kapela

14 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Aktuální reportáž: 28. říjen

  0:37 do playlistu

  Aktuální reportáž: 28. říjen
  Víte, kde a jak probíhají přípravy na udělování nejvyšších českých vyznamenání, které uděluje prezident republiky? Jestli ne, tak nahlédněte spolu s Petrem Kopeckým do zákulisí těchto příprav.

 • Reportáž: Seriál o náboženství a víře – judaismus

  3:15 do playlistu

  Reportáž: Seriál o náboženství a víře – judaismus
  Všimli jste si, že už pomalu začíná předvánoční nákupní horečka? Štědrý den ale přijde až za necelé dva měsíce, takže máme čas připravit se na vánoční svátky duchovně. V prvním díle našeho nového seriálu o náboženství se dozvíte víc o židovství. Židé mají místo Vánoc svátek světel, chanuku. Počátkem prosince ji budou slavit i děti z Lauderovy školy při pražské židovské obci, mezi nimi Adam a jeho kamarádi, kteří Vás teď spolu se Stanislavem Zemanem zasvětí do tajů židovského náboženství.

 • Miniparlament: Vlastní zvíře

  6:34 do playlistu

  Miniparlament: Vlastní zvíře
  Jestli chcete být mezi novými učinkujícími v našem miniparlamentu, tak neotálejte a přihlašte se ke kamerovým zkouškám. Podmínkou je, že Vám musí být mezi jedenácti a čtrnácti lety a neměli byste mít ostych vyjadřovat svoje názory před kamerou. Přihlášky nám můžete posílat do 27. listopadu a nezapomeňte uvést svoje jméno, věk, telefon na rodiče a důvod, proč chcete být v miniparlamentu. Pojďme na další debatu naší miniparlamentní čtveřice Anežky, Domči, Saši a Lukáše. Návrh dvanáctiletého Saši z Kolína je takový, aby každé dítě starší šesti let mělo právo mít vlastní zvíře. Saša si myslí, že by to každému dítěti prospělo, protože se naučí o někoho starat a dozví se víc o přírodě. Myslíte si, že je to dobrý nápad? Nezapomeňte, že do miniparlamentu můžete svůj návrh poslat i sami, stačí, když nám napíšete. Budeme rádi, když k návrhu také připojíte svůj věk, jméno a odkud jste.

 • Reportáž: Dívčí kapela

  11:01 do playlistu

  Reportáž: Dívčí kapela
  Zpíváte rádi v koupelně a představujete si, že jste velkou hvězdou pop music? Holky ze dvou základních škol v Třebíči jdou za tímhle snem i v realitě a nedávno pokřtily dvě cédéčka se svým zpěvem. Slavné jako Ewa Farna ještě nejsou, ale v rámci projektu Digináves na ČT24 o nich vznikla reportáž. Podívejte se na možné budoucí hvězdy našeho šoubyznysu.

 • Soutěž

  13:04 do playlistu

  Soutěž
  Petr Kopecký Vám v reportáži vyprávěl o nejvyšším státním vyznamenání u nás, Řádu Bílého lva. Schválně, jakou má lev na něm barvu? A) stříbrnou B) bílou C) žlutou Odpověď ve tvaru ZP mezera A nebo B nebo C posílejte jako SMS na číslo 906 06 09. Tři nejrychlejší správné odpovědi odměníme zprávičkovým tričkem.

Přehrát vše

Související