iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
31. 12. 2009
15:40 na ČT1

1 2 3 4 5

60 hlasů
22737
zhlédnutí

Partnerské eskapády

Manželství slavných párů v realitě i s nadsázkou v hledáčku skryté kamery

26 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Elis 9.1.2010 9:08 (!) reagovat 3 + - 1

Paní Kubíčková mě opravdu pobavila :-D

Michal Bělohoubek 1.1.2010 10:47 (!) reagovat 7 + - 4

Pochvala veřejnoprávní televizi

Už dlouho mě nic tak nepotěšilo. Hravý a veselý pohled na věčné téma s mnoha náměty na zamyšlení. Chválím autory a přeju jim, aby se nenechali od dalších aktivit odradit předchozím stanoviskem, dle mého názoru pocházejícího od ženy, mající odlišná měřítka na sebe a na ostatní lidi.
.

Ivana Rocca Kovarova 4.1.2010 13:38 (!) reagovat 5 + - 1

Pochvala

Neda mi to a musim reagovat... nemuzu v diskuzi nechat jediny prispevek od zeny a to jeste takovy jako ten od pani Kubickove :-) Mne se porad moc libil a ocenuji na nem prave humor, ktery vubec ebyl nasilny a nutne jenom Silvestrovsky... Stoji za povsimnuti, ze vsechny zucastnene pary se vyznacovaly nadhledem a sebeironii, pritom vsak laskyplnou...jestli on tohle neni ten hledany recept na vztah, co vydrzi :-) Preji vsem vsechno dobre do Noveho roku!

Související