iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 7. 2009
20:00 na ČT2

1 2 3 4 5

99 hlasů
10992
zhlédnutí

Večer lidí dobré vůle - Velehrad 2009

Slavnostní koncert s účinkujícími: Hradišťan J. Pavlici, M. Rottrová, New Life'm, Czech Virtuosi Brno, Kantiléna

70 min | další Hudba »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Mirek Pluskal 26.1.2010 1:05 (!) reagovat 3 + - 0

Velehrad 2009

Velice pěkný pořad.Děkuji všem tvůrcům a interpretům.Jen tak dále,ČT.

Honza 6.7.2009 17:43 (!) reagovat 3 + - 1

koncert

Koncert byl vskutku hezký, ČT má výborné ozvučení, což je znát a zážitek to je pokaždé nepopsatelný. Nicméně si myslím, že repertoár byl laděn komorně a že se trochu zapomělo na mládež. Osobně se mi loňský koncert líbil více a přilákal více mladých. Letos vystupoval vynikající operní zpěvák (uniklo mi jeho jméno) s Hradišťanem, který nebyl v přímém přenosu, což je asi škoda. Nedělní mše byla nádherná taky s AVE KM.

Jaroslav Kantor 12.7.2009 7:01 (!) reagovat 6 + - 0

ad koncert

Zmíněný operrní zpěvák je pater Osvald Bugel

Hana 22.7.2009 12:29 (!) reagovat 0 + - 0

Souhlasím s Honzou v tom, že je škoda, že se do vysílání nedostalo vystoupení Oswalda Bugela s Hradišťanem. Myslím dokonce, že velká škoda.

Koncert byl delší než doba věnovaná pro přímý přenos a chápu, že nejde přetahovat jako např. u hokeje. Přesto nepovažuji za nejšťastnější, že konec přímého přenosu (i s ním totožného záznamu zpřístupněného na internetu) vyznívá jako konec celého koncertu, i když ten byl ve skutečnosti teprve asi ve dvou třetinách. Považovala bych za lepší, kdyby komentátoři v takovém případě jasně sdělili televizním divákům, že končí přímý přenos, zatímco koncert pokračuje, a řekli, kdo bude vystupovat dál.

Diváci nejenže přišli např. o zmíněné vystoupení O. Bugela nebo D. Klichové, ale vlastně se ani nedozvěděli, že kdyby bývali jeli na Velehrad, mohli je slyšet.

Ivana 6.7.2009 17:08 (!) reagovat 5 + - 0

úžasné

Chtěla bych poděkovat tvůrcům za jedinečný zážitek u televize. Dívám se na koncerty z Velehradu pravidelně, ale letošní písničky a hlavně záběry kamery a obrázky z Velehradu byly úžasné. Je to jeden z nejlepších koncertů, který Česká televize dělá. Možná je škoda, že není na přenášen na ČT1. Tento koncert by mohl být vlajkovou lodí České televize. Ještě jednou Vám vyjadřuji svůj obdiv!

Pavel Lukáš 6.7.2009 16:24 (!) reagovat 4 + - 0

Poděkování

Musím říci, že jsem na Velehradě byl již několikrát, ale v letošním roce se mi koncert zdál jako vůbec nejlepší. Určitě to nebylo jen změnou pódia, ale také výběrem hudebním repertoáru. Chci poděkovat České televizi, že dělá a organizuje takové nádherné koncerty.

Marcel Gajdoš 5.7.2009 2:04 (!) reagovat 13 + - 1

Byla to opradu nádhera

Byl jsem na této akci přímo na Velehradě a musím říct, že vidět to na vlastní oči, tu atmosféru, to bych přál všem dobrým lidem.Velké díky České televizi, že vysílala pro diváky přímý přenos, kteří tu možnost neměly se této krásné akce zůčastnit na vlastní oči.

Hana Slavíčková 4.7.2009 20:49 (!) reagovat 20 + - 0

diky za VELEHRAD

díky všem orgaizátorům a učinkujícím za tuto bohulibou činnost. Mám radost, že je tolik lidí, kterým není lhostejné osudy lidí, kteří potřebují pomoc. Před pěti lety jsem i já byla mezi diváky na velehradském nádvoří a vnímám i dnes tuto krásnou atmosféru. Všem vyprošuji Boží požehnání. Zdraví Hana Slavíčková

Související