iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
10. 12. 2009
19:00 na ČT2

1 2 3 4 5

196 hlasů
58018
zhlédnutí

Landův lektvar lásky

Portrét Daniela Landy prostřednictvím divadelního představení Tajemství Zlatého Draka

56 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

30.4.2013 14:04 (!) reagovat 0 + - 0

Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

Martin 3.12.2011 14:54 (!) reagovat 2 + - 0

žurnalistika

Žurnalistiko, žurnalistiko... kam kráčíš... Hodně "objektivní pohled", ale tak každý se učíme :)
Pozn: Pro zamindrákované,nepatřím a nesympatizuje s nácky,ani mezi ně nepatřím.

Irnerius 16.4.2011 23:06 (!) reagovat 4 + - 0

Nic se nesmí přehánět...

Ten brněnský politolog zni spise jako politruk...

Jan Zajicek 30.12.2010 4:55 (!) reagovat 7 + - 4

jednoduse

Tento dokument je jistě problematický a řekl bych i značně neobjektivní, ale každý soudný člověk musí na první pohled JEDNODUŠE vycítit, že síla a energie, kterou Daniel Landa vyzařuje, je zlá a agresivní. Neřekl bych, že je to přímo temný duch, ale způsob, jakým s touto silou zachazí, je velice NEBEZPEČNÝ (o čemž svědčí mimo jiné ohlas a kontroverze, které vyvolává), protože si s touto agresivitou pravděpodobně sám neumí poradit, což řeší jakousi pseudoduchovní cestou. Tuto bezradnost pak (úspěšně) maskuje kódy, v nichž se nikdo nevyzná. Takže tu na jedné straně máme lidi, kteří cítí, že tu něco nehraje, ale neumí to pojmenovat (jsou zmateni jeho zmatenými kódy), na druhé straně jsou tu duchovně vyprahlí pomatenci (včetně pana primátora), kteří jsou tímto mixem polopravd, blábolů a jeho skutečné energie a (temné) síly okouzleni. Zklamáním je pro mě to, že jeho „kouzlu“ podlehl i Martin Dohnal.

Jakub Sobek 19.1.2011 6:00 (!) reagovat 5 + - 5

:)

Tenhle orwellovský pořad i všetečnou, otravnou a demagogickou moderátorku, by měli z čt vyhodit..
ale je dost pravděpodobné, že čt už dopředu přikázala, jak má pořad vypadat a jaký má mít názor...
Velký bratr není Landa, ale čt

Martin Hanzlík 12.4.2011 15:47 (!) reagovat 3 + - 2

Naprosto s Vámi souhlasím, ta redaktora je od začátku zaměřena proti Landovi a ještě lidem podstrkuje svůj názor.

leo 28.9.2010 22:19 (!) reagovat 2 + - 7

politickou korektností směrem doleva

tento pořad podle mě zapadá do konceptu kanálu čt2, který vysílá 20 hodin denně dokumenty o holocaustu doplněné multi-kulti agitkou i ve smyslu tohoto pořadu, která v podstatě diváku servíruje světonázor, že národní identita, patriotismus nebo kulturní konzervativismus jsou takřka sprostá slova a zlovolné elementy hraničící s nacismem. nejsem nacionalista v poetickém ani politickém smyslu, daniel landa mi nijak neimponuje, ale manipulativnost a bruselská politická korektnost tohoto kanálu se mi nelíbí. evokují mi demagogii filmařů jako je michael moore nebo oliver stone, svým způsobem maoistů/naivních socialistů, kteří vám své dobrácké argumenty dvě hodiny omlacují o hlavu, abyste uvěřili.

Pavel 11.7.2010 19:18 (!) reagovat 9 + - 6

nemohu uvěřit

Prohlížím archív a po shlednutí tohoto dokumentu už nemou jinak, než reagovat.
Je to v poslední době už druhý dokument, kerý je redaktory tlačen uplně na jinou kolej. Obdobný , dle mého názoru paskvil, je dokument o skupině Vikingů z Brna. Jak DL zde, tak i Vikinové z Brna jsou tlačeni do obrazu zastánců fašismu, jejich propagátorů a podobně.
Zde je DL tlačen do podoby skina, jen proto, že před 20 lety zpíval s Orlíkem? Proto ho nechtěli pustit do ND a mají na něho tento názor?
Proč tedy tito redaktoři neměří stejným metrem všem? Kolik současných politiků, soudců, policajtů má komunistickou minulost. Prošli školami, školeními za doby komunismu, mají VUML (Večerní univerzita Marxismu Leninismu) a nikdo je nesoudí za minulost, nezakazuje jim výkon práce či funkce. - Vidíte, nikdo.

Myslím si, že oba dokumenty jsou špatně odvedenou prací, a ta jako ve fabrice, když udělám zmetek, musím jej zaplatit, tak i tito autoři by tento zmetek měli uhradit ze svého.

Honzik 27.8.2010 18:28 (!) reagovat 4 + - 5

Co to natáčelo za ***???

Bože to je účelová manipulace... Novinář má nezaujatě sbírat informace a nechat na divákovi / čtenářovi aby si udělal vlastní názor!!! Příspěvek byl redakčně upraven.

Naposledy upraveno: 2010-08-27 20:29:31

Roo 10.7.2010 0:10 (!) reagovat 4 + - 7

NEJLEPSI co jsem kdy na zivo videl

Kdo na tom predstaveni byl muselo ho to oslovit a kazdy si z toho veme sve ,proc na toto predstaveni jezdi lidi az z Ase ?
Ty studenti jsou opravdu hloupoucky,mam hruzu z toho kam nase inteligence speje.
NEJLEPSI PREDSTAVENI CO JSEM KDY VIDEL

drak 26.5.2010 18:39 (!) reagovat 9 + - 6

ty redaktory co tohle spáchali na hodinu vyhodit!!!! na tohle koncesionářské poplatky opravdu neplatim...

Thrain 23.5.2010 19:08 (!) reagovat 2 + - 2

Pane Karle,

v jednom Vašem příspěvku píšete cituji "...pořát pro mě bude nebezpečné nacionalisticky smýšlející individum..." Prosím vysvětlete nám zateměným a jednoduše uvažujícím co znamená slovíčko nacionalismus? Definice jež je uvedena v politologických skriptech mi zase tak nebezpečně nepřišla. Ale třeba mám staré skripta.

Předem děkuji za odpověď.

omlk 21.6.2010 12:05 (!) reagovat 1 + - 0

Nacionalismus

pokud se opravdu chcete dozvedet o nacionalismu vice doporucuji knihu E. Gellnera - Nacionalismus. nejde zde o reseni nejakych extremistickych projevu apod. tato kniha je prace vedce, ktery se zabyva samotnou podstatou nacionalismu a resi otazku zda neco jako narod opravdu existuje a existovalo to vzdy a nebo je to jen produkt narodnich buditelu kteri vytvorili v lidech predstavu ze jsou cleny nejakeho naroda ke kteremu by meli mit vztah a prislusnost k narodu by mela stat vysoko na jejich hodnotovem zebricku. Cili prislusnost k narodu neni zadna samozrejmost, protoze by se stejne tak mohla vytvorit nejaka jina kategorie do ktere by jsme se radili.

Dana 8.5.2010 2:53 (!) reagovat 2 + - 0

Pane Karle... :-)

Na svou toleranci jsem hrdá, to mi věřte. V podstatě je mi Vás líto, musíte být neustále v obrovském napětí a stresu,plný emocí, které z Vás přímo tryskají. Mluvím tedy o negativních emocích, ale to jistě nejlépe víte Vy sám. Naštvat mě mohou netolerantní, sebestřední lidé trpící předsudky, dále sobečtí a lhostejní, lidé s davem jdoucí a nevyznávající ty pravé životní hodnoty. Dále bych Vám chtěla pogratulovat, že Vy to tak ve své rodině máte, važte si toho. Opravdu to není tak přirozené jak píšete, zkuste se někdy více porozhlédnout kolem sebe, jistě Vám to prospěje. Nejvíce jste mě ale pobavil Vašim pocitem :-)))Věřte, že bych o tom jistě věděla....kdybych to tak měla. DL opravdu není můj typ a jemu podobní pánové. Zamilovaná jsem již několik let do muže, kterého mám doma a nehodlám na tom nic měnit. To jak se DL cítí skutečně netuším a hlavně je to jeho věc. Kolik a jak vydělává mě taktéž nezajímá...narozdíl od Vás.Jako to zvířátko se opravdu necítím, žiji si svůj život sama za sebe a nenechám se nikým a ničím ovlivňovat...jak jste na tom Vy? :-)))

první ‹ předchozí 1 2 3 4 5 6 7 poslední

Související