iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 9. 2009
13:35 na ČT1

1 2 3 4 5

22 hlasů
8498
zhlédnutí

Auto Moto Styl

Magazín nejen o autech v každodenním životě

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Roadlook – Suzuki Swift Sport

  1:24 do playlistu

  Roadlook – Suzuki Swift Sport
  Jeli jste někdy v motokáře? Pokud ano, možná si vybavujete, jaká je s ní zábava. Docela podobné zážitky však najdete i za volantem poněkud dospělejšího vozu. Suzuki Swift Sport je totiž taková malá městská motokára pro všechny chlapy, kteří mají rádi motokáry. Myslíte si, že jsme se zbláznili? Podívejte se na Roadlook a pochopíte.

 • Preview - Honda City a Aixam

  12:18 do playlistu

  Preview - Honda City a Aixam
  Co dalšího se nabízí v segmentu malých vozů? Do těchto končin přivál svěží vítr z Japonska nový malý sedan. Jmenuje se Honda City a podle jména byste jej možná tipovali na zdatné městské malé vozítko, které mimo město moc excelovat nebude. Chyba lávky!

 • Bezpečnost - 1. pomoc 10. díl

  15:45 do playlistu

  Bezpečnost - 1. pomoc 10. díl
  Rubrika První pomoc po prázdninové pauze dospěla ke svému konci a zbývá nám už jen závěrečné shrnutí. Pokud vám paměť slouží trochu hůř a nepamatujete si předchozí díly, můžete si je všechny pustit na ivysílání České televize. Nepřijdete tak ani o Lucku Horáčkovou, ani o profi záchranáře Aleše Rubka. Samozřejmě pro vás připravujeme další seriály o bezpečnosti. Ale o tom až někdy příště.

 • Preview - Honda City a Aixam

  20:01 do playlistu

  Preview - Honda City a Aixam
  Nakonec si pustíme jednu perličku. Nejmenší a nejlevnější auto z dnešní nabídky. Je poněkud předražený na svou velikost a vlastně i kvalitu. Má však jednu obrovskou výhodu. Můžete ho řídit od 15ti let!! Že neznáte takové auto? Tak se podívejte na druhé Preview - Aixam Scouty-R. Možná budete chtít být zase puberťák a lovit v něm své první lásky.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související