iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 2. 2012
11:30 na ČT1

1 2 3 4 5

11 hlasů
15116
zhlédnutí

Auto Moto Styl

Test – Škoda Citigo — Novinka – Honda Jazz Hybrid — Test – Suzuki Swift 4x4

23 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Muzeum sportovních vozidel - 1.část
 • Test - Škoda Citigo

  2:23 do playlistu

  Test - Škoda Citigo
  Škoda se s novým Citigo vrhla po hlavě do segmentu malých aut. Vedle zavedených značek z Francie a Korei má dost těžkou výchozí pozici. Je sice malé a v základu i levné, ale příplatky vyženou cenu hodně vysoko. Pak se nejenže ztrácí veškeré výhody vůči ostatním autům kategorie, ale dokonce leze do zelí své ne o mnoho větší sestře Fabii. Přesně tak - právě vedle Fabie by mohlo Citigo trochu ztrácet smysl. Takže jaké má trumfy k tomu, přesvědčit zákazníky, aby si místo Fabie k již vlastněnému Superbu pořídili Citigo? Co třeba terénní schopnosti? Nebo snad umí létat? I na tohle se pokusí najít odpověď Libor v testu Škody Citigo.

 • Muzeum sportovních aut - 2.část
 • Novinka – Honda Jazz Hybrid

  12:43 do playlistu

  Novinka – Honda Jazz Hybrid
  Schválně, kolik z našich diváků jezdí hybridem? Asi vás moc nebude. To bylo argumentů ze strany prodejců, když se hybridy objevily na trhu. A dnes je všechno jinak. Hybridy tvoří jen pár procent všech prodejů u nás a vpodstatě už se to asi do příchodu elektromobilů moc nezmění. Důvodů je několik. Vysoká cena, provozní náklady vpodstatě srovnatelné s klasickými diesely a nejistá životnost akumulátorů. Jenže ani v tomhle případě to není tak černobílé. Honda Jazz Hybrid je tak trochu vyjímkou. Náklady na pořízení stlačila na úroveň klasických verzí s vysokou výbavou a díky tomu se stala nejdostupnějším hybridem na trhu, pomineme-li akční nabídky na CR-Z. Navíc v sobě kloubí praktičnost malého MPV s geny sportovní značky z Japonska. Co dalšího nabídne se dozvíte v Novince.

 • Muzeum sportovních aut- 3.část
 • Test – Suzuki Swift 4x4

  17:10 do playlistu

  Test – Suzuki Swift 4x4
  Máte rádi malá auta, ale potřebujete v zimě často na hory nebo jen prostě chcete mít v záloze pohon všech kol? V téhle kategorii moc na výběr není. Řešením by mohl být Suzuki Swift 4x4. Sviště už jsme jednou testovali a rozhodně je to jedno z mála aut, které nás v téhle kategorii baví. Jak na tom bude tenhle lehkonohý pseudoteréňák se dozvíte od Petra. Ale nebude jej testovat někde na zmrzlých polích v českých kotlinách. Swift dostane pořádně do těla na zasněžených rakouských pláních na úpatí Alpských vrcholků.

 • Soutěž

Přehrát vše