iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 12. 2007
19:00 na ČT2

1 2 3 4 5

270 hlasů
63647
zhlédnutí

Miloš Zeman - nekrolog politika a oslava Vysočiny

Krajina vnitřní a krajina vnější jednoho z nejmocnějších mužů novodobé české historie

51 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Jiří Tůma 18.7.2015 3:14 (!) reagovat 0 + - 0

Největší bohatství je genetika.

Nevolil jsem Miloše Zemana, nepochybuji o jeho inteligenci. Myslím si, že celá společnost je na nejvyšší úrovni manipulována. Slovy, obrazy a zvuky. Naše republika je navíc, svým zeměpisným umístěným právě ve středu Evropy a nelze dlouhodobě ani za cenu, sebevětšího ať už movitého či nemovitého majetku, uzavírat se severu, jihu, východu, západu. Avšak způsob, který je pro manipulaci až doposud používán je do budoucna neudržitelný. Hrozí velice reálné nebezpečí, zhroucení rovnováhy samo do sebe. Chybí symbol, a ačkoliv, je dle mého názoru vidět snaha a uvědomování si potřeby změny, nelze vystačit jen z doposud používanými metodami. Používání frází a jmen, která jsou již lidově řečeno provařená. "Vousy, Kára, Drogy, Krev, Boty" atd... Okupace versus anexe Krymu. Ač doposud ateista pánbůh s námi, lépe řečeno s vámi. Způsob Bernu, nepřipadá v úvahu, výhrůžky církve ač dobře míněné o poučení z chyb otce je zcela jednoduše vyvratitelné. Ovlivnění vyzkoušeno a funkční, veškeré prostředky obdrženy a přesto jejich použití zavrženo. Dokud budu moc, budu se snažit zanechávat stopy, řešení alespoň pro oddálení katastrofy. Nemám strach, o nový začátek, ale o vynulování globální paměti. Pozvání registrováno, odmítnuto patová situace v podmínkách. Loajálnost nabídnuta, forma oběti sebezničením, zavržena nevedla by ke kýženému výsledku. Ochrana informací deaktivací sebe sama zajištěna. Tento text není psán příliš lidsky, důraz je kladen na logiku. Je jednoduché přisoudit vznik slova robot Karlu Čapkovi, co pak se zrušením roboty.

František Novotný 17.3.2013 18:43 (!) reagovat 1 + - 5

Zvolili jsme si ho a nevadí mi jeho minulost....

Volil jsem pana Miloše Zemana současného prezidenta ....
Věřím,obhájí dialekticky humanistické a technické obory na základě vědy a pokusu ověřeného v praxi-vzdělávání je potřeba pro všechny občany ...generační diference nebudou používány ke spekulacím...chceme zdravou společnost a věřím mu....ekonomika v minulosti fungovala a proto mu věřím....

Nijaf 11.3.2013 13:05 (!) reagovat 6 + - 0

Povedlo se

V tom sedmém roce mi toto dílko uniklo. A téměř dalších sedm let uplynulo a? Lituji, že jsem jej neviděl dříve. Uvedení v čase, kdy hlavní hrdina profilu se uchází či už se stal naším prezidentem je zcela na místě, ale je to pan Miloš Zeman roku 2007, vzpomínka. Dnešní Miloš Zeman prezident, po politické přestávce, je určitě už jiný člověk. Chtěl bych v nejbližší době vidět obdobný medailon s dnešním Milošem Zemanem. Možná hodně z nás by se podivilo, jak se lidé mění. Po roce 2002, kdy náš hrdina opouštěl politiku, většinou tvrdil, že navždy. Můj soukromý odhad tehdy byl, že se bude nejspíš připravovat na: Co jiného, než opět na post prezidenta ČR. A je to tady. Dokument se bezesporu povedl,líbil se mi. Vyhovoval však, jak to cítím, více přáním zpovídaného než jakési pravdě o člověku, kterou by stvořil realizační štáb. Ale i to je přínosné, jen je třeba se dívat na věc pod tímto úhlem pohledu.

Dagmar Vencová 10.3.2013 19:38 (!) reagovat 4 + - 2

Poděkování panu prezidentovi Ing.Miloši Zemanovi CSc. i tvůrcům toho pořadu

Váš pořad mě velice zaujal,jak výroky pana prezidenta,tak nádherou naší Vysočiny,odkud také pocházím,velice mě pohladilo po duši obojí.Jsem ráda,že jsem se nezmýlila při volbě prezidenta naší republiky,pan Zeman je lidský,skromný,vzdělaný,sečtělý a velice milý člověk se srdcem na dlani a láskou k lidem a přírodě.Včera jsem neviděla váš pořad z časových důvodů celý a dnes jsem ji jej musela na netu najít a shlédnout ho znova a určité partie i dvakrát.Jsem z něj naprosto unešená a velice za něj panu prezidentovi i tvůrcům děkuji,Vencová Dagmar z Havlíčkova Brodu.

Marie 10.3.2013 8:23 (!) reagovat 4 + - 2

Důvěra

Věřím slovům pana prezidenta Miloše Zemana, obdivuji jeho všeobecný přehled, znalosti a moudrost. Měla jsem kdysi příležitost setkat se krátce i s paní Ivankou Zemanovou. Cítila jsem se v její přítomnosti naprosto přirozeně, byla to velice sympatická a příjemná žena - maminka. Maminka děvčátka, ze kterého je nyní půvabná mladá slečna. Držím jim všem třem palce, ať se vzájemně dokáží podporovat, stát při sobě v dobrém i zlém a ať vše dokáží ustát. Přeji jim hodně štěstí, lásky, vzájemné úcty a porozumění. Marie

vlak 14.2.2013 23:13 (!) reagovat 12 + - 12

spirala

je prijemne se po spirale vratit k zemanovi a zjistovat o cem vsem je. podobne jen naopak neprijemne bylo zamereni pozornosti na knizete, fuj, uz ho nechci ani videt. naopak zeman prekvapuje, tvori tim ze je, sam sebou .. kdo by mu zavidel? kazdy muze mit co on. to je prezident z lidu .. a taky z meze, kopcu, lesu, rybnika, kola, ze sna, svobodneho nic nedelani, proste diky za nej a komu se to nelibi, at si prdel polibi :)

Ondřej 10.2.2013 15:21 (!) reagovat 6 + - 15

Hlubokomyslné rozmluvy pánů

Sedláčka a Zemana jsou docela HODNĚ trapné...

Josef Mirvald 2.2.2013 15:56 (!) reagovat 10 + - 9

K pořadu

Je dobré, že televize znovu uvedla tento pořad. Náš nový prezident je zde zobrazen hezkým způsobem za to patří tvůrcům pděkování. Hezjký pořad o zajímavém člověku.
Josef Mirvald

O.K.K.O 27.1.2013 21:28 (!) reagovat 11 + - 8

Já mu věřím

Volila jsem ho ....a budu mu věřit!!!!!!!!!!

Slavka Šmídová 31.1.2013 12:05 (!) reagovat 1 + - 5

Volila jste pana Zemana i dceru?

Zvýhodnil svou rodinu.... svou dceru... Takže ve své politice - ´dávat těm svým´ pokračuje... Takže stále ve svém ´charakteru´.... Promiňte, je to ale jako když se gymnastkami stala mladinká děvčata.... Věci to uškodilo, neprospělo... a mládí příliš zatížilo... vzalo jim dětství....

Slavka Šmídová 20.1.2013 14:16 (!) reagovat 4 + - 1

Slavka Šmídová

Myslím, že jeho sklon k samotářství a potěšení z něj je u něj způsoben ´hledáním Středu´ .... Myslím si, že jeho sklon k samotářství a potěšení z něj je ale v rozporu s tou jeho upřímnou radostí z předávání vědomostí....

Za předpokladu, že by ta jeho radost z oživování snů byla v dobré rovnováze s citlivostí a rozumem, dokáži si ho představit, v pro něj daleko vhodnější pozici, než-li prezident na Hradě.

spíše než-li na Hradě představit v roli

první ‹ předchozí 1 2 poslední

Související