iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 12. 2012
22:55 na ČT2

1 2 3 4 5

14 hlasů
5353
zhlédnutí

Artmix

Remains — Jakub Berdych — Umění na pracovišti — Václav Cígler – Hledání řádu — Josef Achrer

52 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Remains

  1:17 do playlistu

  Remains
  Reportáž je z výstavy Remains ve Washingtonu, která je doposud největší retrospektivní výstavou českého fotografa Ivana Pinkavy. Mít vlastní výstavu kdekoliv v zahraničí není pro žádného českého umělce jednoduché, a tak budeme sledovat reakce odborníků i veřejnosti na Pinkavovy fotografie ve významné galerii moderního umění Katzen Center v USA.

 • Jakub Berdych

  14:30 do playlistu

  Jakub Berdych
  Artfór vytváří tentokrát Jakub Berdych. Staré broušené vázy či popelníky v jeho uměleckém ztvárnění vás určitě překvapí!

 • Umění na pracovišti

  19:25 do playlistu

  Umění na pracovišti
  Fenomén je sondou do pracovního prostředí, kde trávíme převážnou část dne. Vnímáme, co je na stěnách naší kanceláře? Patří umění na pracoviště? Koho potěší originální výtvarná díla v hale továrny?

 • Václav Cígler – Hledání řádu

  33:32 do playlistu

  Václav Cígler – Hledání řádu
  Výstava Václav Cígler – Hledání řádu, je přehlídkou tvorby českého sochaře a sklářského výtvarníka, který je řazen do kontextu světové umělecké scény. Jeho realizace zasazené do krajiny otvírají divákům spirituální vnímání reality, které splývá s energiemi přírody a kosmu.

 • Josef Achrer

  39:17 do playlistu

  Josef Achrer
  Portrét jsme věnovali mladému výtvarníkovi Josefu Achrerovi. Člen skupiny OBR a držitel Ceny kritiky za mladou malbu právě vystavuje své obrazy krajin. Ale jsou to krajiny viděné jakoby z ptačí perspektivy nebo z družice a malíř v nich zachycuje i to, co tuší pod povrchem krajiny.

 • Artmix a co my?

Přehrát vše

Související