iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 9. 2011
23:30 na ČT2

1 2 3 4 5

9 hlasů
5573
zhlédnutí

Artmix

Reportáž: Po stopách nových galerií — Fenomén: Umění z vězení — Talent měsíce: Mapping od Maculy — Artfór: Nový přírůstek na zahradě? Knihovna! — Portrét: Milena Dopitová na výstavě Ještě chvíli se zdržím

52 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Reportáž: Po stopách nových galerií

  1:15 do playlistu

  Reportáž: Po stopách nových galerií
  V REPORTÁŽI se vydáme do několika nově otevřených galerií. Potěšila nás jejich pozitivní atmosféra v době, kdy kolem sebe slyšíme především o finanční krizi, pádu akcií či násilí a rabování v ulicích. Ostrůvky umění jsou pozvánkou i pro vás.

 • Talent měsíce: Mapping od Maculy

  10:17 do playlistu

  Talent měsíce: Mapping od Maculy
  TALENT MĚSÍCE vám představí Amara Mulabegoviče a Dana Gregora, zakladatele skupiny The Macula, která je známá svou tvorbou, jež se nazývá videomapping. Možná si vzpomenete na jejich loňskou projekci na Staroměstský orloj, letos zazářili v Liverpoolu při projekcích na historickou budovu i nově otevřené muzeum.

 • Fenomén: Umění z vězení

  17:45 do playlistu

  Fenomén: Umění z vězení
  Ve FENOMÉNU se věnujeme projektu Věznice místo pro umění. Zkusíme odpovědět na tyto otázky: Může umění pomoci odsouzeným? Koho z nich tenhle projekt přitahuje? Došlo k propojení s jednotlivými umělci?

 • Artfór: Nový přírůstek na zahradě? Knihovna!

  31:08 do playlistu

  Artfór: Nový přírůstek na zahradě? Knihovna!
  ARTFÓR je o opravdu vtipné architektuře pro vaší zahradu. I když poněkud neobvyklé, běžně si knihovnu na zahrádce nepořizujeme.

 • Artipy: 3x výstavy v Praze
 • Portrét: Milena Dopitová na výstavě Ještě chvíli se zdržím

  37:00 do playlistu

  Portrét: Milena Dopitová na výstavě Ještě chvíli se zdržím
  PORTRÉT je věnován umělkyni, které se přezdívá královna českého konceptu. Milena Dopitová patří bezesporu k nejvýznamnějším představitelům českého umění posledních dvaceti let s mezinárodním renomé. Zabývá se fenomény dospívání, stárnutí, smrti, násilí. Kombinuje nejrůznější media, ať je to objekt, video nebo fotografie. Své nejnovější práce teď představuje na rozsáhlé výstavě, která má název Ještě chvíli se zdržím.

 • Artmix a co my?

Přehrát vše

Související