iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
20. 9. 2019
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2118
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Přípravy Dnů NATO 2019

  0:20 do playlistu

  Přípravy Dnů NATO 2019
  Právě teď tady okolo nás vrcholí přípravy na letošní 19. ročník Dnů NATO. Na místě je už téměr všechna pozemní i letecká technika a zázemí, jak pro vystupující, tak i diváky. Naši reportéři den po dni sledovali, jak se areál mošnovského letiště na letošní Dny NATO stavěl a jak do něj přibývala technika.

 • Program Dnů NATO 2019

  3:22 do playlistu

  Program Dnů NATO 2019
  Živě Mjr. Michal Daněk, letový ředitel.

 • Program Dnů NATO 2019

  6:43 do playlistu

  Program Dnů NATO 2019
  A ještě jednou přehledně největší lákadla Dnů NATO. Mezi ně určitě patří trojice největších amerických letadel od tankovacího KC-135 přes transportní C-5 až k bombardéru B-52. Na statické ukázce se poprvé veřejnosti představí také nový český letoun L-39NG. Vrcholem dynamických ukázek bude pak vystoupení 3 akrobatických skupin z Francie, Finska a Švýcarska.

 • Začínají Dny NATO 2019

  7:16 do playlistu

  Začínají Dny NATO 2019
  Hodně práce mají v těchto dnech také letečtí dispečeři tady na věži letiště Mošnov. Šéfa leteckého provozu odpoledne na ČT24 zpovídal kolega Pavel Habram.

 • Jak se dostat na Dny NATO 2019

  11:15 do playlistu

  Jak se dostat na Dny NATO 2019
  Na první pohled nejjednodušším způsobem je usednutí za volant. Cesta z centra Ostravy na letiště běžně trvá jen necelou půlhodinku. Během Dnů NATO se ale každoročně tvoří kolony.

 • Policie na Dnech NATO 2019

  12:43 do playlistu

  Policie na Dnech NATO 2019
  Živě Soňa Štětínská, mluvčí dopravní policie.

 • Zasedání ministrů obrany V4

  14:18 do playlistu

  Zasedání ministrů obrany V4
  V Ostravě jednali ministři obrany zemí visegradské čtyřky. Zástupci Česka, Polska, Slovenska a Maďarska se domlouvali např. na užší spolupráci při nákupu munice nebo společných zahraničních misích.

 • Předsednictvo ČSSD o ostravských organizacích
 • Studenti stávkovali za klima

  18:22 do playlistu

  Studenti stávkovali za klima
  Studenti dnes opět stávkovali za globální klima. V Ostravě se k celosvětovému protestu připojilo přibližně 50 mladých lidí. Chtějí přimět politiky k důslednější ochraně klimatu a snižování emisí. Akci iniciovali studenti z české odnože ekologického hnutí Fridays for Future. Z Komenského sadů, kde zazněly projevy, se stávkující vydali na průvod městem. Na Masarykově náměstí pak studenti uspořádali pro kolemjdoucí několik workshopů.

 • Polovina komplexu Ostravica-Textilia prodána

  19:24 do playlistu

  Polovina komplexu Ostravica-Textilia prodána
  Polovina OD Ostravica-Textilia se změní na hotel. Dvě ze 4 budov zdevastoveného komplexu v centru Ostravy koupil podnikatel Michalis Dzikos z Liberce. Ten by chtěl přistavět i další objekt s podzemním parkovištěm. Zbývající 2 budovy chce stávající majitel Daniel Zeman opravit a nabídnout ke kulturnímu využití. Otevřít by se mohly koncem příštího roku.

 • Ústavní soud: Bouzov zůstává státu

  19:50 do playlistu

  Ústavní soud: Bouzov zůstává státu
  Živě redaktor Martin Laštůvka.

 • Poslední role velkého dramatika

  22:00 do playlistu

  Poslední role velkého dramatika
  Hypochondrovi k uzdravení pomůže lstí služebná. Základní zápletka stovky let staré komedie francouzského dramatika Moliéra Zdravý nemocný. Novou sezónu s ní otevírá soubor ostravského Divadlo Petra Bezruče. V úpravě režiséra Vladimíra Morávka herci hrají zároveň o posledním dnu velkého dramatika.

Přehrát vše

Související