iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 5. 2019
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1765
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Dětmarovice: hladina Olše klesá

  0:42 do playlistu

  Dětmarovice: hladina Olše klesá
  Živě redaktorka Helena Dohnalová.

 • Hasiči zasahují třetí den

  2:19 do playlistu

  Hasiči zasahují třetí den
  Specifickou roli při povodních hrají jednotky dobrovolných hasičů. Patří mezi první a mnohdy jediné, kteří na místo neštěstí přijíždějí. Přitom sami mají svá povolání. I při těchto povodních pak byli v pohotovosti.

 • Bečva pomalu klesá

  3:52 do playlistu

  Bečva pomalu klesá
  Živě redaktor Dušan Gavenda.

 • Bečva trápí okolní obce

  5:05 do playlistu

  Bečva trápí okolní obce
  Hranicko, Lipník nad Bečvou, Přerovsko. Na 2. stupeň povodňové aktivity se tady Bečva začala dostávat 2 hodiny před půlnocí. V místech vznikly povodňové komise, v pohotovosti jsou stále všichni hasiči i zástupci jednotlivých obcí.

 • Hladiny řek klesají

  7:36 do playlistu

  Hladiny řek klesají
  Živě Petr Březina, technický ředitel Povodí Odry.

 • Přepadení směnárny

  11:38 do playlistu

  Přepadení směnárny
  Karvinská policie hledá lupiče, který ve středu po poledni v Havířově na Karvinsku s pistolí přepadl směnárnu. Lupič ale neuspěl, podnik opustil bez lupu. Směnárník se totiž zbraně nezalekl a hotovost odmítl vydat. Podle získaného popisu se jednalo o muže vysokého asi 175 cm, ve věku mezi 25 až 30 lety, bílé pleti. Má hnědé výrazné oči. Informace o lupiči přijme policie prostřednictvím linky 158.

 • Kontroly koupališť

  12:05 do playlistu

  Kontroly koupališť
  MS hygienici už zahájili pravidelnou kontrolu kvality vod v přírodních koupalištích. V regionu budou sledovat vodu na 23 místech a také na 2 přírodních koupalištích s provozovatelem. Jde o Hlučínskou štěrkovnu a tzv. Karvinské moře. První rozbory ukázaly, že kvalita vody je na většině kontrolovaných míst dobrá.

 • Příprava na volby do EP

  12:28 do playlistu

  Příprava na volby do EP
  Zítra ve 14:00 se v celém Česku otevřou volební místnosti a lidé budou vybírat své zástupce do EP na následujících 5 let. O přízeň voličů usiluje 39 politických stran či hnutí. Volební místnosti se někde připravovaly už dnes. Hlasy se sečtou až po uzavření volebních místností ve všech členských státech EU. Dnes už třeba volí lidé v Nizozemsku a Velké Británii.

 • Jednání Svazu měst a obcí v Ostravě

  16:00 do playlistu

  Jednání Svazu měst a obcí v Ostravě
  V Ostravě se sešli zástupci Svazu měst a obcí ČR, který sdružuje více než 2700 obcí, což představuje 8 450 000 obyvatel ČR. Mezi hlavní témata dvoudenního sněmu patří prosazení 5letého mandátu pro obecní a městské zastupitele. Tato délka podle předsedy svazu Františka Lukla lépe odpovídá času, který je potřeba na prosazení investičních projektů. Teď je volební období zastupitelů obcí a měst 4leté. Starostové také jednají o rozšíření kompetencí NKÚ.

 • Cvičení Dark Blade 2019

  18:26 do playlistu

  Cvičení Dark Blade 2019
  Bezmála 3 desítky vrtulníků z 6 evropských armád několikrát denně startují a přistávají na vojenské základně v Náměšti nad Oslavou. Armáda se omlouvá obyvatelům z okolí za zvýšený hluk, někdy i v nočních hodinách.

 • Cvičení Dark Blade 2019

  20:14 do playlistu

  Cvičení Dark Blade 2019
  Sestřih komentářů z odpolední ČT24.

Přehrát vše

Související