iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 10. 2017
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2100
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Po srážce tramvají 11 zraněných

  0:46 do playlistu

  Po srážce tramvají 11 zraněných
  11 cestujících se ráno zranilo při nehodě dvou tramvají v Ostravě-Porubě. Podle policie jeden z řidičů včas nezareagoval a narazil do soupravy jedoucí před ním. Provoz na trati byl přibližně na 40 minut zastaven. Policie žádá svědky, aby je kontaktovali.

 • Po srážce tramvají 11 zraněných

  2:42 do playlistu

  Po srážce tramvají 11 zraněných
  Živě s Danielem Morysem, předsedou představenstva ostravského DP.

 • ČOI kontrolovala před Dušičkami prodejce

  6:00 do playlistu

  ČOI kontrolovala před Dušičkami prodejce
  V souvislosti s blížící se Památkou zesnulých v MS a OL ČOI kontroluje prodejce svíček, věnců a květin. Zaměřuje se na chybějící informace o cenách nebo o nebezpečí při nesprávném použití svíček. Nedostatky zatím zjistila u poloviny stánkařů. Nejčastěji stánkaři neuváděli informace o výrobci nebo dodavateli nebo neuváděli ceny nabízeného zboží.

 • Citibank napadla reorganizaci OKD

  8:54 do playlistu

  Citibank napadla reorganizaci OKD
  Proti schválení reorganizačního plánu černouhelné společnosti OKD, která je od loňska v úpadku, se odvolala Citibank, jejíž více než 10mld. pohledávky insolvenční správce Lee Louda neuznal. Vyplývá to z informací zveřejněných v insolvenčním rejstříku. O odvolání bude rozhodovat Vrchní soud v Olomouci. Dnes se u pražského obvodního soudu mluvilo i o privatizaci OKD.

 • Policie odhalila 73 tisíc cigaret bez kolku

  10:09 do playlistu

  Policie odhalila 73 tisíc cigaret bez kolku
  73 tisíc kusů cigaret bez kolku zabavili celníci v rafinovaném úkrytu v jedné prodejně s textilem v Bohumíně. Nacházel se mezi stropem a střechou obchodu. Majitel obchodu neměl k cigaretám žádné dokumenty, podle kterých by celníkům dokázal, že za zboží zaplatil spotřební daň.

 • Jarmila Šuláková mezi osobnostmi Valašska

  11:12 do playlistu

  Jarmila Šuláková mezi osobnostmi Valašska
  Živě redaktor Josef Kvasnička.

 • O části peněz z rozpočtu rozhodují sami obyvatelé

  14:00 do playlistu

  O části peněz z rozpočtu rozhodují sami obyvatelé
  Obyvatelé Ostravy-Jihu mají v těchto dnech možnost přímo ovlivnit ráz svého okolí. Obvod totiž už 2. rokem přistoupil k tzv. participativnímu rozpočtu. Vyčlenil na něj 7 mil. korun. Svým hlasem letos mohou místní podpořit až 4 z celkem 37 nominovaných projektů. Hlasovat můžou z domova i na úřadě.

 • Obce a kraje chce zvelebit hřeben Radhoště

  17:07 do playlistu

  Obce a kraje chce zvelebit hřeben Radhoště
  Beskydské Pustevny čekají změny. Tamní obce spolu s kraji a provozovatelem lyžařského areálu plánují zkultivovat jak prostranství v blízkosti historických útulen, tak i další místa na horském hřebeni ve směru na Radhošť. Třeba okolí sochy boha Radegasta. V první fázi mají především zmizet nevzhledné reklamní poutače a nevkusné stánky.

 • V neděli zasáhne celé Česko extrémně silný vítr

  19:06 do playlistu

  V neděli zasáhne celé Česko extrémně silný vítr
  V neděli zasáhne celé Česko extrémně silný vítr. V nárazech bude dosahovat rychlosti kolem 100 km/hod., na horách ale udeří vichřice o rychlosti až 160 km/hod. Vítr by mohl podle meteorologů ohrozit lidské životy a způsobit škody na velkém území, jeho sílu označili jako extrémně nebezpečnou. Vítr začne foukat v noci ze soboty na neděli.

 • Další radar bude hlídat rychlost v Hlučíně

  19:38 do playlistu

  Další radar bude hlídat rychlost v Hlučíně
  Kvůli bezpečnosti začne radnice v Hlučíně trvale měřit rychlost radary v obou směrech v Celní ulici. Město už v nejvytíženější Ostravské ulici víc než půl roku monitoruje neukázněné řidiče a pochvaluje si zklidnění dopravy.

 • Zahraniční děti navštívily těrlický dětský domov

  21:45 do playlistu

  Zahraniční děti navštívily těrlický dětský domov
  Do ČR se dnes v rámci konference International Gold Event sjeli mladí lidé z více než 30 zemí světa. Zabývají se hlavně otázkami udržitelného rozvoje a zapojení mladé, sociálně znevýhodněné generace. Během dneška a zítřka budou navštěvovat organizace u nás i na Slovensku. Dnes přijeli do Dětského domova Těrlicko.

Přehrát vše

Související