iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 6. 2017
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2097
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Ostrava kupuje další objekty vedle jatek

  0:53 do playlistu

  Ostrava kupuje další objekty vedle jatek
  Město Ostrava koupí komplex budov v těsné blízkosti historických jatek. Dnes o tom rozhodli zastupitelé. Dohromady za šest navzájem propojených objektů zaplatí téměř 38 milionů korun. Do nových prostor se přestěhuje Kulturní centrum Cooltour.

 • Ostrava kupuje další objekty vedle jatek

  3:05 do playlistu

  Ostrava kupuje další objekty vedle jatek
  Živě Zbyněk Pražák, náměstek primátora.

 • Přeregistrace ČSSD

  7:09 do playlistu

  Přeregistrace ČSSD
  Živě redaktorka Martina Koziolová.

 • Soud - zabila dítě

  9:05 do playlistu

  Soud - zabila dítě
  Až dvacet let vězení hrozí Denise Grygarové z Frýdlantu nad Ostravicí. Předloni v říjnu nechala zemřít své právě narozené dítě. Případ začal projednávat ostravský krajský soud.

 • Hasiči učí hasiče z ciziny

  10:28 do playlistu

  Hasiči učí hasiče z ciziny
  V Moravskoslezském kraji probíhá společné mezinárodní cvičení českých profesionálních hasičů s jejich kolegy ze Slovinska a Černé Hory. Výcvik je zaměřen na vyprošťování zraněných osob při autonehodách. Dvě desítky hasičů z Balkánu sem přijelo v rámci třístranného projektu Evropské unie s podtitulem „Města a komunity odolné proti pohromám“.

 • Baroš do Baníku

  12:46 do playlistu

  Baroš do Baníku
  Fotbalový útočník Milan Baroš bude znovu nastupovat za Baník Ostrava. Pětatřicetiletý bývalý reprezentant se rozhodl neprodloužit smlouvu v Liberci a dnes na tiskové konferenci podepsal s vedením Baníku kontrakt na jeden rok.

 • Američtí veteráni

  13:36 do playlistu

  Američtí veteráni
  Od jednadevadesátileté Pragovky, po třicátníka z americké automobilky Pontiac. Přesně takový záběr má letošní výstava veteránů American Classic Cars. Ta se dnes návštěvníkům otevřela na ostravském výstavišti Černá louka. O vývoji motorismu nejen ve Spojených státech, ale i v Evropě, se tu zájemci budou moct více dozvědět až do třetího září.

 • Dolní oblast chystá změny

  16:12 do playlistu

  Dolní oblast chystá změny
  Vedení dolní oblasti Vítkovic hledá využití pro další - dosud nezrekonstruované části Národní kulturní památky. Pro opravu vysokých pecí číslo 4 a šest shání partnery, kteří by se chtěli na záchraně industriálního areálu podílet. Prostory bývalých pecí by se daly využít jakkoli, chybí ale peníze.

 • Bolt dostane cenu města

  18:51 do playlistu

  Bolt dostane cenu města
  Jamajský sprinter a osminásobný olympijský vítěz Usain Bolt dostane jako první zahraniční sportovec Cenu města Ostravy. Rozhodli o tom zastupitelé města na dnešním jednání. Bolta na ocenění, které se uděluje za dosažené úspěchy v různých oborech, navrhlo Sdružení sportovních klubů Vítkovice. Cenu by měl převzít příští středu při slavnostním zahájení atletického mítinku Zlatá tretra na městském stadionu.

 • Vrchní soud se zabývá odvoláním gangu

  19:17 do playlistu

  Vrchní soud se zabývá odvoláním gangu
  Olomoucký vrchní soud se dnes začal zabývat odvoláními v případu údajného gangu, který vymáhal peníze od zadlužených podnikatelů. Čtyři muži dostali u prvoinstančního soudu za loupeže a vydírání 5,5 až 9,5 roků vězení. Útočníci podle obžaloby ve třech případech podnikatele přepadli, vyhrožovali jim zbraněmi a bili je.

 • Sweetsen fest

  21:03 do playlistu

  Sweetsen fest
  Živě Petr Korč, ředitel festivalu.

Přehrát vše

Související