iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 11. 2016
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
2453
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • OKD zavře Paskov v březnu

  0:55 do playlistu

  OKD zavře Paskov v březnu
  Vedení OKD dnes informovalo horníky o ukončení těžby dolu Paskov v březnu příštího roku. A představilo jim varianty sociálního programu. Jsou čtyři. 500 lidí může přejít na jinou šachtu karvinské části revíru. Další plán je pro ty, kteří by chtěli odejít do konce listopadu nebo pro horníky, kteří se rozhodnou skončit až v lednu. 300 z nich by pak mohlo zůstat v dole Paskov i další dva roky. Tito horníci by se podíleli na útlumu těžby.

 • ČR zaostává v pěstounské péči

  16:15 do playlistu

  ČR zaostává v pěstounské péči
  Dejme dětem rodinu - to je název kampaně ,která má zvýšit povědomí o pěstounské péči. Česká republika totiž ve srovnání s okolními i dalšími vyspělými státy v této oblasti hodně zaostává. Máme nejvíce dětí v ústavní péči. Právě zkušenosti ze zahraničí byly hlavním tématem dnešního setkání v Ostravě.

 • Obchvat Opavy má zelenou

  19:21 do playlistu

  Obchvat Opavy má zelenou
  Poslední povolení na stavbu obchvatu Opavy vydal v těchto dnech Krajský úřad. To se týkalo posledních 100 metrů silnice a 90 metrů kanalizace. Zároveň už probíhá výběrové řízení na zhotovitele celé stavby. a přípravné fáze na západní část severního obchvatu města. Hotovo by mohlo být v roce 2022.

 • Začíná přehlídka Meat Design

  21:52 do playlistu

  Začíná přehlídka Meat Design
  Před malou chvílí začala v Ostravě největší přehlídka designu na Moravě. Čtyřdenní Meat Design představí autorskou tvorbu českých, slovenských a polských designérů v industriálních kulisách Dolu Hlubina.

Přehrát vše

Související