iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 7. 2016
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2316
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Kampus v provozu

  0:46 do playlistu

  Kampus v provozu
  V centru Ostravy dnes byla slavnostně otevřena nová studentská rezidence s názvem Kampus Palace. Ta by měla nově nabídnout moderní ubytování více než dvěma stům studentům. Budova bývalého architektonicky cenného hotelu přitom měla být před časem zbourána.

 • Prodali marihuanu za osm milionů

  7:20 do playlistu

  Prodali marihuanu za osm milionů
  Až osm milionů korun vydělal podle policistů gang, který mezi Bruntálskem a Šumperskem pěstoval a prodával marihuanu. Drogy pěstovali nejméně dva a půl roku v pěti velkokapacitních stanech, které ukryli v opuštěném penzionu.

 • Vláda bude jednat o sociálně vyloučených lokalitách

  9:05 do playlistu

  Vláda bude jednat o sociálně vyloučených lokalitách
  Materiály předložil ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier. Opatření se týkají především bydlení, například možnosti vstoupit do bytu, ze kterého se šíří zápach nebo regulace počtu lidí v bytových jednotkách.

 • Kůrovcová kalamita na Bruntálsku

  10:38 do playlistu

  Kůrovcová kalamita na Bruntálsku
  Dlouhodobé sucho a houba václavka. To jsou podle Lesů České republiky hlavní důvody kůrovcové kalamity, která zasáhla především lesy na Bruntálsku, v okolí Vítkova a Šternberku. Podle odhadů lesníků půjdou škody způsobené kůrovcem do desítek milionů korun.

 • Studují práva online

  13:40 do playlistu

  Studují práva online
  Online kurzy olomoucké Právnické fakulty Univerzity Palackého mají stále více zájemců. A to nejen z řad studentů. Čím dál častěji se chtějí v právech takto vzdělávat například i začínající podnikatelé. Dříve byl program přístupný jen v předem daných termínech.

 • V Karviné zbourají tři vybydlené domy

  16:32 do playlistu

  V Karviné zbourají tři vybydlené domy
  Pět milionů korun přispěje Karviné Ministerstvo pro místní rozvoj na demolici tří domů v oblasti Na Vyhlídce. Radnice se do bourání chce pustit ještě letos na podzim. Pod budovami pak vznikne třeba parkoviště pro sousední gymnázium.

 • Ve Frýdku-Místku probíhá cvičení příslušníků Integrovaného záchranného systému

  19:55 do playlistu

  Ve Frýdku-Místku probíhá cvičení příslušníků Integrovaného záchranného systému
  Cvičení s pracovními názvy Staříč 1 a Staříč 2 jsou zaměřena na výuku a výcvik činností při nehodách s velkým množstvím zraněných. Ty totiž patří mezi nejproblematičtější. Za posledních pět let absolvovala krajská záchranná služba podobných zásahů hned několik.

Přehrát vše

Související