iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 3. 2015
na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
1308
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Ostrava má superpočítač Salomon

  1:06 do playlistu

  Ostrava má superpočítač Salomon
  Dohromady váží asi třicet tun a do Ostravy jeho díly postupně dopravily kamiony. Technici začali v Národním superpočítačovém centru IT4Innovations kompletovat superpočítač Salomon. Po spuštění by se měl zařadit mezi sto nejvýkonnějších na světě.

 • Přibývá bezdomovců seniorů

  6:05 do playlistu

  Přibývá bezdomovců seniorů
  Ze svých důchodů nezvládli splácet dluhy, a tak se ocitli na ulici. Problém seniorů bezdomovců, kterých podle odborníků sice mírně, ale stále přibývá. Specializovaných služeb, nebo azylových domů je pro takové klienty nedostatek.

 • Sněm Agrární komory v Olomouci

  8:01 do playlistu

  Sněm Agrární komory v Olomouci
  Česko by mělo zemědělcům více přispívat na spolufinancování projektů placených z evropských dotací – řekli dnes zástupci agrární komory na sněmu v Olomouci.

 • Přibývá dětí s vadami řeči

  9:07 do playlistu

  Přibývá dětí s vadami řeči
  Každé páté dítě v Moravskoslezském kraji neumí správně vyslovovat. Logopedické ambulance jsou plné a na zařazení do péče se čeká i několik měsíců. Na Hlučínsku letos otevřou vůbec první třídu mateřské školy zaměřenou na děti s vadami řeči.

 • Muž bojuje o otcovství

  12:02 do playlistu

  Muž bojuje o otcovství
  Už dva roky se snaží Jakub Miller z Ostravy dokázat, že je biologickým otcem své dcery Laury. S matkou dívky nebyli manželé a žena jeho otcovství popírá, přesto, že ho potvrdily testy DNA. Do rodného listu nechala zapsat svého nového partnera.

 • Sníh pro Dolní oblast Vítkovice

  14:26 do playlistu

  Sníh pro Dolní oblast Vítkovice
  Dolní oblast Vítkovic se chystá na zítřejší exhibici v běhu na lyžích. I přes vysoké teploty v minulém týdnu mají pořadatele dost sněhu. Ten už od včerejška rozvážejí po areálu tak, aby byla zítra stopa pro sprintery připravena.

 • Frýdek-Místek chce renovovat kino Petr Bezruč

  21:42 do playlistu

  Frýdek-Místek chce renovovat kino Petr Bezruč
  Město Frýdek-Místek hodlá přebudovat chátrající kino Petra Bezruče na multifunkční kulturní centrum. Po debatě s obyvateli byla vyhlášena architektonická soutěž, přičemž náklady by neměly přesáhnout 200 milionů korun.

Přehrát vše

Související