iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 1. 2015
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1464
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Laguny převezme resort financí

  0:46 do playlistu

  Laguny převezme resort financí
  Sanaci největší ekologické zátěže v Moravskoslezském kraji – ostravských lagun převezme ministerstvo financí. Původně likvidaci kalů řešilo ministerstvo průmyslu a obchodu. Oba resorty prozatím přistoupily na ústní dohodu.

 • Ve Frýdku-Místku se tvoří nová koalice

  7:26 do playlistu

  Ve Frýdku-Místku se tvoří nová koalice
  Dva týdny po rozpadu koalice ve Frýdku-Místku se začíná tvořit nová vláda. Zatím nejpravděpodobnější variantou je koalice ANO a KSČM podporovaná bývalou primátorkou a senátorkou Evou Richtrovou.

 • 30 let pro vraha matky

  10:22 do playlistu

  30 let pro vraha matky
  Třicetiletý výjimečný trest za vraždu své matky. Rozsudek, který si dnes vyslechl Leopold Ťuka ze Štarnova na Olomoucku. Podle olomouckého krajského soudu měl vraždit před dvěma lety v listopadu, a to v domě, ve kterém společně s matkou žili.

 • Winter Survival vrcholí

  12:33 do playlistu

  Winter Survival vrcholí
  V Jeseníkách vrcholí předposledním dnem extrémní závod Winter survival. Jde o vůbec nejtěžší závod v Česku, kterého se účastní pouze příslušníci armády - české i několika zahraničních.

 • Ostravský radní Grygar rezignoval

  15:23 do playlistu

  Ostravský radní Grygar rezignoval
  Ostravský radní Libor Grygar rezignoval. A to ze zdravotních důvodů. Grygar přitom odmítá podezření, že zneužíval nemocenské dávky. Důkazy předloží, až mu je sociální správa dodá. Naopak obviněný náměstek Ivo Hařovský ve funkci zůstává.

 • Nový domov pro matky s dětmi v Opavě

  18:06 do playlistu

  Nový domov pro matky s dětmi v Opavě
  V Opavě dnes otevřeli zrekonstruovaný azylový dům pro matky s dětmi. K dispozici budou mít nejen nové pokoje, ale i nepřetržitou pomoc sociálních pracovníků, se kterými řeší svou složitou životní situaci.

 • Mapování ohroženého sýčka

  20:25 do playlistu

  Mapování ohroženého sýčka
  Až na dvacetinu původního počtu se během půlstoletí snížila populace dříve nejrozšířenější sovy u nás - sýčka obecného. Ochránci přírody z bartošovické záchranné stanice pro zvířata teď chtějí jejich přesné počty zjistit.

 • Sněhuláci pomůžou africkým dětem

  22:24 do playlistu

  Sněhuláci pomůžou africkým dětem
  Děti v mateřských, základních i některých středních školách dnes stavěly sněhuláky. Chtějí podpořit projekt Kola pro Afriku. V průběhu akce vyberou organizátoři peníze, které mají pomoct dětem v Africe.

Přehrát vše

Související