iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 11. 2019
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
2455
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Svatomartinské víno

  0:29 do playlistu

  Svatomartinské víno
  Vinaři i obchody můžou ode dneška prodávat vína, která pro letošek získala známku Svatomartinské. Je to poprvé za 15 let, kdy je prodej povolený dřív než na svátek svatého Martina.

 • Obliba Svatomartinského vína

  3:20 do playlistu

  Obliba Svatomartinského vína
  Živě s Jaroslavem Machovcem předsedou Vinařského fondu.

 • Auta v pěší zóně

  8:41 do playlistu

  Auta v pěší zóně
  Pěší zónou v historickém centru Brna denně projedou stovky aut. Povolení k vjezdu radnice vydala asi sedmi tisícům z nich, a to vyjma dopravního podniku nebo veřejných služeb, které do města zajíždět musejí.

 • Nedostatek vakcín proti chřipce

  11:31 do playlistu

  Nedostatek vakcín proti chřipce
  Na očkování proti chřipce si lidé musí počkat. Přestože je na něj podle praktických lékařů právě teď nejvhodnější doba, vakcína ve většině ordinací i v lékárnách došla.

 • Czech Space Week

  14:30 do playlistu

  Czech Space Week
  Začíná Czech Space Week - festival vesmírné vědy a průmyslu. Nabídne různé akce po celém Česku - třeba workshopy, konference nebo dny otevřených dveří průmyslových či akademických pracovišť. Živě s Veronikou Gecovou.

 • Raketový komponent z Brna

  16:27 do playlistu

  Raketový komponent z Brna
  Dalo by se mu přezdívat vesmírný mravenec. Váží 260 kilo, unese tunu a půl. Zařízení brněnské firmy S.A.B Aerospace superlativy přitahuje.

 • Sportovní akce v Brně

  21:30 do playlistu

  Sportovní akce v Brně
  Přes 50 tisíc lidí navštíví podle odhadů organizátorů třídenní festival Life! Ten dnes začal na brněnském výstavišti. V deseti pavilonech se lidé seznámí s desítkami možností aktivního trávení volného času.

 • 100 let brněnské konzervatoře

  23:25 do playlistu

  100 let brněnské konzervatoře
  Sto let od svého založení slaví brněnská konzervatoř. U jejího zrodu stál v roce 1919 skladatel Leoš Janáček. Studenti se dnes večer sejdou spolu s absolventy školy na slavnostním koncertě v Janáčkově divadle. Začal v 18 hodin.

Přehrát vše

Související