iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 10. 2019
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2893
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Připomínky k územnímu plánu

  0:29 do playlistu

  Připomínky k územnímu plánu
  Obyvatelé Brna mohli poprvé veřejně připomínkovat 150 změn územního plánu. Ty navrhla Kancelář architekta města. Umožnit mají jak větší proměny nevyužívaných průmyslových areálů na obytné čtvrti, tak i ty menší, kdy bude například na zahradách možné posta

 • Územní plán Brna

  3:33 do playlistu

  Územní plán Brna
  Živý rozhovor s Filipem Chvátalem, radním Brna pro územní plánování a rozvoj města.

 • Výbuch zranil vojáky

  9:34 do playlistu

  Výbuch zranil vojáky
  Vojenská policie vyšetřuje výbuch ve Vojenském újezdu Březina u Vyškova. Včera po poledni se tam při cvičení zranili tři vojáci. Jedná se už o druhou podobnou nehodu v areálu tamní akademie a kasáren za poslední dva roky.

 • Neprůjezdná železnice

  11:31 do playlistu

  Neprůjezdná železnice
  Pět hodin byla dnes neprůjezdná vytížená železniční trať mezi Brnem a Břeclaví. V Hrušovanech u Brna ráno vlak strhnul vedení. Zpoždění nabralo pět desítek spojů. Ty do Rakouska a na Slovensko meškaly až tři hodiny.

 • Střelba v Brně

  13:19 do playlistu

  Střelba v Brně
  Teď aktuální zpráva - při střelbě v bytě na Palackého třídě v Brně odpoledne zemřel člověk, druhý je středně těžce zraněný. Zbraň policie zajistila. Na místě je kolegyně Veronika Gecová.

 • Výcvikové středisko záchranářů

  14:38 do playlistu

  Výcvikové středisko záchranářů
  Nové Vzdělávací a výcvikové středisko za téměř 50 milionů korun má Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje. Dnes ho otevřela ve svém sídle ve Zlíně. Sloužit bude nejen samotným záchranářům.

 • Jednání představitelů katolické církve

  16:42 do playlistu

  Jednání představitelů katolické církve
  Špičky katolické církve jednají na svatém Hostýně na Kroměřížsku - v nejnavštěvovanějším tuzemském poutním místě. Všichni čeští a moravští biskupové budou například schvalovat kodex tuzemské charitní služby.

 • Začal veletrh Gaudeamus

  20:11 do playlistu

  Začal veletrh Gaudeamus
  380 škol ze 13 zemí světa se snaží zaujmout studenty na veletrhu pomaturitního vzdělávání Gaudemus. Ten začal dnes na brněnském výstavišti. Prezentuje se tam i 17 firem z jižní Moravy. Organizátoři veletrhu letos očekávají rekordní návštěvnost.

 • Láska v podání BuranTeatru

  22:11 do playlistu

  Láska v podání BuranTeatru
  LO.VE! - takový je název inscenace, kterou ve spolupráci s platformou Motion Hub v pátek poprvé uvede brněnské divadlo BuranTeatr. Projekt propojuje složky pohybového divadla s autorskou videoprojekcí a hudbou.

Přehrát vše

Související