iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 8. 2019
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
2593
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Začala Barum Rally

  0:28 do playlistu

  Začala Barum Rally
  Rychlá auta ve Zlíně. Startuje 9-a-40tá Barum Czech Rally - nejvýznamnější podnik ve střední Evropě. I letos je součástí prestižního mistrovství Evropy.

 • Barum Rally v plném proudu

  3:11 do playlistu

  Barum Rally v plném proudu
  Živě s Josefem Kvasničkou,

 • Sanace skal ve Znojmě

  6:57 do playlistu

  Sanace skal ve Znojmě
  Ve Znojmě pokračuje sanace skal u řeky Dyje. Letošní čtvrtá etapa si vyžádá zhruba čtyřmilionovou investici. Kvůli bezpečnosti taky radnice od pondělí devatenáctého srpna zavře stezku pro pěší v okolí.

 • výročí výzkumu v Mikulčicích

  8:42 do playlistu

  výročí výzkumu v Mikulčicích
  65 let archeologického výzkumu si připomínají ve Slovanském hradišti v Mikulčicích na Hodonínsku. Právě 16. srpna 1954 sem poprvé po naléhání místního učitele přijel tehdejší šéf archeologického ústavu v Brně.

 • Kontroly kamionů

  11:23 do playlistu

  Kontroly kamionů
  Technický stav vozidla, hmotnost, ale i dodržování předepsané doby jízdy a odpočinku. Řidiče kamionů dnes kontrolovali policisté na dálnici D2 u Lanžhotu. Na místě byla i cizinecká policie spolu s experty na pravost dokladů.

 • Nedostupná ranná péče

  13:35 do playlistu

  Nedostupná ranná péče
  Rodiče dětí s postižením nebo vážnými nemocemi můžou v Česku využívat služeb rané péče. Terénní pracovníci jim pomáhají podpořit vývoj dítěte od narození až do 7mi let věku. Radí taky, jak zajistit pomůcky, přístroje nebo třeba příspěvky na péči.

 • Nové brněnské nádraží je blíže

  16:46 do playlistu

  Nové brněnské nádraží je blíže
  Stavba nového brněnského nádraží má další zelenou. Krajský soud v Brně odmítl žalobu spolku Děti Země proti územnímu rozhodnutí, to je tak pravomocné.

 • Celoroční kempování

  20:01 do playlistu

  Celoroční kempování
  Místo chaty parcela v kempu na celý rok. Možnost, kterou využívá čím dál víc lidí. Pokud tam totiž tráví dostatek času, cenově je to pro ně daleko výhodnější. Zájem o tyto dlouhodobé pronájmy je na jižní Moravě obrovský.

 • Začal Slovácký rok

  22:03 do playlistu

  Začal Slovácký rok
  Dechová i cimbálová hudba bude až do neděle znít centrem Kyjova. Začíná tam nejstarší a největší tuzemská folklorní slavnost Slovácký rok, která se na jihu Moravy koná jednou za čtyři roky. Živě s Lucií Kučerovou.

Přehrát vše

Související