iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 8. 2019
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2254
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zajíci otráveni Stutoxem II

  0:30 do playlistu

  Zajíci otráveni Stutoxem II
  Několik desítek uhynulých zajíců na polích na brněnsku - zřejmě se otrávily jedem proti přemnoženým hrabošům. Dnes přítomnost hubící látky v jejich tělech potvrdili veterináři. Použití jedu už přiznal jeden z místních zemědělských podniků.

 • Trávení hrabošů

  3:36 do playlistu

  Trávení hrabošů
  Živě s Emilem Tkadlecem vedoucím Katedry ekologie a životního prostředí Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

 • Promlčené pokuty pro Slušné lidi

  9:40 do playlistu

  Promlčené pokuty pro Slušné lidi
  Většina členů hnutí Slušní lidé, kteří minul rok v květnu v Brně přerušili divadelní hru Naše násilí, vaše násilí, zůstane bez trestu. Úřad v zákonné lhůtě totiž nerozhodl o pokutách.

 • Valtický záměk má novou fasádu

  12:24 do playlistu

  Valtický záměk má novou fasádu
  Novou fasádu získal po 14ti měsících zámek ve Valticích. Za skoro 47 milionů korun opravili stavaři část pláště zámeckého paláce. Některé části objektu ale stále zůstávají v havarijním stavu.

 • Koupaliště v Zubří otevřeno

  14:44 do playlistu

  Koupaliště v Zubří otevřeno
  Nové venkovní koupaliště otevřeli dnes odpoledne v Zubří na Vsetínsku. Stavbu krytého bazénu, který měl být součástí multifunkčního areálu, obyvatelé v referendu odmítli. Investice, která počítá i s restaurací, wellness centrem či kuželnou, přišla město n

 • Nemocniční parky

  17:14 do playlistu

  Nemocniční parky
  Park hodonínské nemocnice patří mezi nejzajímavější zahradně-architektonické objekty v České republice. Odborníci z Mendelovy univerzity ho vybrali - jako jediný nemocniční - mezi třemi stovkami zahrad a parků pro výzkum zahradnické tvorby raného socialis

 • Přípravy oslav 150 let DPMB

  20:08 do playlistu

  Přípravy oslav 150 let DPMB
  Největší oslavy ve své historii připravuje brněnský dopravní podnik. Před 150ti lety vyjela na zkušební jízdu první tramvaj, tehdy ještě tažená koňmi. Vozy napříč historií představí dopravní podnik posledního srpna, malou ochutnávku chystá už na tuto sobo

 • Začíná Slovácký rok

  21:57 do playlistu

  Začíná Slovácký rok
  Až třikrát víc lidí, než má obyvatel, ode dneška hostí Kyjov. Lidé tam míří na Slovácký rok, který se koná jednou za čtyři roky. Folklorní festival začal takzvaným "před-programem" dnes v pět hodin odpoledne a potrvá až do neděle.

Přehrát vše

Související