iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 8. 2019
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2918
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nezaměstnanost v regionu

  0:30 do playlistu

  Nezaměstnanost v regionu
  Necelých 28 tisíc lidí bylo v červenci bez práce na jihu Moravy. Míra nezaměstnanosti tak vzrostla o dvě desetiny. Nové zaměstnance těžko shánějí i úřady.

 • Nezaměstnanost v regionu

  4:43 do playlistu

  Nezaměstnanost v regionu
  Rozhovor s Michalem Šteflem, předsedou představenstva Krajské hospodářské komory JMK.

 • Přípravy Barum Czech Rally

  9:35 do playlistu

  Přípravy Barum Czech Rally
  Zbývá 8 dnů do startu Barum Czech Rally Zlín . Největší závod svého druhu ve střední Evropě je i letos součástí kontinentálního šampionátu. Důležité budou nejen sportovní výsledky, ale taky bezpečnost jezdců a hlavně diváků, těch by mohlo být kolem trati

 • Velkokapacitní skleník

  11:47 do playlistu

  Velkokapacitní skleník
  Největší skleník na Vysočině otevřel v Kožichovicích na Třebíčsku. Budou se tam pěstovat rajčata pro tuzemský trh. Velkokapacitní skleníky se postupně staví i na dalších místech v Česku. Investoři a pěstitelé slibují levnou a kvalitní českou zeleninu.

 • Dotace na územní plány

  14:04 do playlistu

  Dotace na územní plány
  Jedenáct obcí z jihu Moravy dostane od Ministerstva pro místní rozvoj peníze na nový územní plán. Rozdělí si mezi sebe necelé tři miliony korun. Zastaralé nebo dokonce neexistující dokumenty můžou brzdit rozšiřování, rekonstrukce nebo třeba nové stavby.

 • Jednání o sportovní hale

  17:16 do playlistu

  Jednání o sportovní hale
  O budoucím umístění plánované sportovní haly v Boskovicích dnes diskutují lidé s vedením města a architektem. Ve hře jsou dvě varianty - v Sušilově nebo Hybešově ulici. Veřejné projednávání začalo zhruba před hodinou.

 • Marek Šalanda znovu putuje

  19:47 do playlistu

  Marek Šalanda znovu putuje
  Už víc než stovku kilometrů má v nohách cestovatel Marek Šalanda, který v neděli vyrazil z Vranovic na Brněnsku na své putování s názvem Slovácko sa nenudí. V plánu má ujít zhruba 350 kilometrů, projít 70 obcí a v nich posbírat veselé historky.

 • Začíná Maraton hudby

  22:00 do playlistu

  Začíná Maraton hudby
  Brno bude až do neděle plné muzikantů - dnes tam začíná festival Maraton hudby. Hrát se bude v ulicích i pasážích, na několika místech už rostou pódia. Na své si přijdou příznivci různých žánrů. My se teď podíváme na Zelný trh, kudy právě prochází alegori

Přehrát vše

Související