iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 6. 2019
na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
2263
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Řada řidičů nedodržuje značku Kiss and Ride

  0:36 do playlistu

  Řada řidičů nedodržuje značku Kiss and Ride
  Devadesát přestupků kvůli nedodržování značek Kiss and Ride za poslední měsíc a půl. Taková je statistika řidičů u základní školy na Bakalově nábřeží v centru Brna. Vození dětí je tam i rok po zavedení značek komplikované. Vedení městské části Brno-střed

 • Dopravní omezení před školami

  3:49 do playlistu

  Dopravní omezení před školami
  V úvodu dnešní první reportáže jsme mluvili celkem o třech školách, které čekají dopravní změny. Teď nabízím pohled právě na další místa v centru Brna.

 • Na bezpečnost dětí dohlíží strážníci

  4:37 do playlistu

  Na bezpečnost dětí dohlíží strážníci
  Bezpečný příchod do školy řeší i další města. Třeba vedení Šlapanic před dvěma lety spustilo nový projekt. Na základě průzkumu vytipovalo místa, u kterých ráno začali hlídkovat strážníci. Plánovali i takzvaný pěškobus. Žáky bydlící blízko u sebe by dopro

 • Ohňostroje na přehradě

  9:07 do playlistu

  Ohňostroje na přehradě
  Poslední soutěžní ohňostroj se dnes rozzáří nad hladinou brněnské přehrady. Připravuje ho tým z Norska. Stejně jako tři předchozí přehlídky ho soutěžící budou odpalovat z pontonu přímo na vodě. U přehrady je teď Kristýna Březovská.

 • Nehoda autobusu

  13:02 do playlistu

  Nehoda autobusu
  Včerejší nehodu autobusu s malými fotbalisty u Litovle na Olomoucku vyšetřuje policie pro podezření z obecného ohrožení z nedbalosti. Autobus narazil do kamionu, který byl odstavený u krajnice. Zranilo se 18 cestujících.

 • Premiér v regionu

  16:58 do playlistu

  Premiér v regionu
  Jen pomalu vznikající dopravní stavby, stále chybějící termín přesunu železničního uzlu Brno a taky sucho a problém zadržování vody v krajině a v obcích. To byla hlavní témata, která řešili na své návštěvě jihovýchodní Moravy premiér Andrej Babiš, ministr

 • Romeo a Julie pod širým nebem

  21:41 do playlistu

  Romeo a Julie pod širým nebem
  Nejslavnější Shakespearova tragédie zahájí letní divadelní sezónu na Biskupském dvoře v Brně. Romea a Julii bude soubor Městského divadla spolu s hostujícími herci hrát hned šest večerů po sobě - poprvé už tento pátek.

Přehrát vše

Související