iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 12. 2018
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1945
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zásah proti kokainu na Zlínsku

  0:30 do playlistu

  Zásah proti kokainu na Zlínsku
  Kokainový gang – vůbec poprvé v historii na Zlínsku. Policie ve spolupráci s celníky rozbila organizovanou skupinu, která tak zvanou drogu bohatých dovážel a taky distribuoval mezi zákazníky. Sedmi obviněným hrozí vysoké tresty - až 18 let vězení.

 • Drogová scéna

  3:01 do playlistu

  Drogová scéna
  Živě s bývalým národním protidrogovým koordinátorem Jindřichem Vobořilem.

 • Nebezpečná silnice z Olomouce

  9:50 do playlistu

  Nebezpečná silnice z Olomouce
  Frekventovaná silnice z Olomouce do příměstské části Chomoutov dostala během minulého měsíce nový povrch. Jenže kvůli tomu, že není dostatečně široká, zůstane bez středové čáry.

 • Legendy za Kometu

  12:10 do playlistu

  Legendy za Kometu
  Po víc než půlroční pauze se dnes na extraligový led vrací útočník Martin Erat. A spolu s ním dnes nastoupila taky hvězdná posila - Tomáš Plekanec - vůbec poprvé v dresu Komety Brno. Živě s Ondřejem Tomkem.

 • Nebezpečí smyku

  14:19 do playlistu

  Nebezpečí smyku
  V posledních dnech se museli nejen jihomoravští řidiči potýkat na silnicích s ledovkou. Při takovém počasí častěji hrozí, že se lidé se svým autem dostanou do smyku a bourají. Při správné reakci je ale možné se nehodě na kluzké vozovce vyhnout. Jak zjišťo

 • Ledovka a předpověď počasí

  16:26 do playlistu

  Ledovka a předpověď počasí
  Právě na území Jihomoravského a Zlínského kraje pokračuje varování před ledovkou. Zejména v noci na pátek očekávají meteorologové slabý déšť, který může po ránu namrzat. Více k předpovědi zjišťovala Aneta Beránková.

 • Rozvoj jihlavského údolí

  20:20 do playlistu

  Rozvoj jihlavského údolí
  Jihlava chce víc využívat prostor v údolí řek, které městem protékají. A tak představila projekt, jak by mělo rozšiřování sportovních a volnočasových aktivit vypadat. Vzniknout by měla nová klidová zázemí pro sport i odpočinek.

 • Děti zkouší koledy

  22:10 do playlistu

  Děti zkouší koledy
  K blížícím se Vánocům neodmyslitelně patří koledy. I v dnešní době vznikají nové vánoční písně. Skládá je třeba hudebník Luděk Minka ze Znojma. Teď se školáky z místní základní školy nacvičuje na víkendový adventní koncert.

Přehrát vše

Související