iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 4. 2018
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2529
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Otevření silnice u Dolních Věstonic

  0:29 do playlistu

  Otevření silnice u Dolních Věstonic
  Pro místní obyvatele, dopravce i turisty se víc než po třech letech znovu otevřela silnice mezi Dolními Věstonicemi a Pavlovem. Jezdí se tam obousměrně, ale kyvadlově.

 • Uzavírka ve Zlechově

  4:04 do playlistu

  Uzavírka ve Zlechově
  A teď opačný příběh. Zlechov na Uherskohradišťsku je aktuálně bez průjezdu obcí. Původní kostky tam nahradí asfalt. Pro místní to ale znamená, že pokud se chtějí dostat z jednoho konce vesnice na druhý, až do července to bude cesta dlouhá pět kilometrů.

 • Vědci se vrátili z Antarktidy

  8:23 do playlistu

  Vědci se vrátili z Antarktidy
  Ze zatím nejdelší polární expedice se vrátili vědci z Masarykovy univerzity. Devatenácti-členná výprava pracovala na jižním pólu skoro tři měsíce. Počasí letos vědcům nepřálo. Přesto přivezli stovky vzorků.

 • Bilance Velikonoc

  10:23 do playlistu

  Bilance Velikonoc
  Oproti loňským Velikonocům ubylo na jižní Moravě dopravních nehod. Policisté jich řešili zhruba o pětinu míň.

 • Spor o hobbymarket

  12:56 do playlistu

  Spor o hobbymarket
  Hobbymarket Bauhaus stojí v Ivanovicích na okraji Brna neoprávněně. Rozhodnutí magistrátu podle zjištění České televize potvrdil krajský úřad – pracovníci stavebního úřadu teď podle dostupných informací můžou konat.

 • Lípy k výročí vzniku republiky

  15:51 do playlistu

  Lípy k výročí vzniku republiky
  První lípu ze sta plánovaných dnes vysadil hejtman Jihomoravského kraje v Čejkovicích na Hodonínsku. Akce s názvem „100 lip – 100 oslav“ má připomenout výročí vzniku Československa.

 • Nová jména ulic

  18:18 do playlistu

  Nová jména ulic
  Hromadné vyměňování dokladů čeká asi tisícovku obyvatel jedné z částí Znojma - Oblekovic. Radnice totiž pojmenovala tamní ulice, adresu tak změní 470 budov.

 • Rozkvetlé šafrány

  20:37 do playlistu

  Rozkvetlé šafrány
  Nástup jara potvrzen. V Lačnově na Valašsku rozkvetly tisíce šafránů. Vzácné květiny jsou velmi citlivé na čistotu životního prostředí, malá vesnice stranou veškerého ruchu je pro ně ideální.

Přehrát vše

Související