iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 3. 2018
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
2152
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Rošády na brněnském magistrátě

  0:29 do playlistu

  Rošády na brněnském magistrátě
  Jak už jsme říkali včera, Matěj Hollan přenechal odbor dopravy koaličnímu kolegovi Richardu Mrázkovi. Dál zůstává náměstkem primátora pro kulturu a sociální oblast. Dnes tuto změnu schválili zastupitelé.

 • Změny ve vedení Brna

  3:26 do playlistu

  Změny ve vedení Brna
  Ve vysílání teď živě brněnský primátor Petr Vokřál, vítejte.

 • Dopravní komplikace

  9:33 do playlistu

  Dopravní komplikace
  Ve Znojmě začali se stavbou mimoúrovňové křižovatky další části městského obchvatu. Kvůli velkým mrazům ale o týden později, než bylo původně v plánu. Obchvat má vyřešit dopravní problémy taky v Břeclavi.

 • Srdcařka ze Soláně

  12:00 do playlistu

  Srdcařka ze Soláně
  Srdcař roku - takovým oceněním se může pyšnit vedoucí informačního centra Zvonice Soláň Alena Vašutová. Centrum vyrostlo díky úsilí několika nadšenců před 12ti lety na zelené louce, turisty láká nejen na překrásný výhled, ale i na výstavy, koncerty a třeb

 • Protesty proti Ondráčkovi

  14:32 do playlistu

  Protesty proti Ondráčkovi
  Komunista Zdeněk Ondráček sám odstoupil z čela komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů. Oznámil to dnes odpoledne ve sněmovně. Včera proti jeho působení protestovali lidé v řadě měst včetně Brna.

 • Nedostatek řidičů hromadné dopravy

  16:22 do playlistu

  Nedostatek řidičů hromadné dopravy
  V Jihlavě dnes vyvrcholila krize kvůli nedostatku řidičů. Kvůli chřipkové epidemii dnes nejezdily některé trolejbusové linky.

 • Hasiči varují před tenkým ledem

  18:33 do playlistu

  Hasiči varují před tenkým ledem
  Před tenkým ledem varují hasiči bruslaře na rybnících a přehradách i v sousedním Olomouckém kraji. Během uplynulých dnů tam vyjížděli k desítkám případů lidí, kteří se propadli pod led.

 • Otevření kaple po rekonstrukci

  20:25 do playlistu

  Otevření kaple po rekonstrukci
  V brněnských Žabovřeskách se dnes po osmi měsících rekonstrukce znovu otevírá Kaple svatého Václava. Pod opravenou střechou a za zvuku nových varhan tam budou sloužit mše salesiáni. Ke kapli se teď podíváme živě za Ninou Krausovou.

 • Nová sezona v brněnském Národním divadle

  22:03 do playlistu

  Nová sezona v brněnském Národním divadle
  Sté výročí vzniku Československa připomene v příštích premiérách brněnské Národní divadlo. Další sezonu otevře Smetanovou Libuší.

Přehrát vše

Související