iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 12. 2017
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2356
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nehoda vlaku v Brumově-Bylnici

  0:30 do playlistu

  Nehoda vlaku v Brumově-Bylnici
  Jeden těžce a dva lehce zranění zůstali po srážce osobního vlaku s posunující soupravou v železniční stanici Brumov-Bylnice na Zlínsku. Živě s Josefem Kvasničkou.

 • Bezpečnost na přechodech

  2:38 do playlistu

  Bezpečnost na přechodech
  Na jihomoravských silnicích letos zemřelo 54 lidí. To je o 8 víc než za stejné období v minulém roce. Přibývá i nehod, po kterých lidem zůstanou vážné následky. Mezi takové patří kolize s chodci na přechodech.

 • Bezpečné přechody

  5:54 do playlistu

  Bezpečné přechody
  A některé přechody na jižní Moravě dokonce v minulosti policisté ocenili jako ty nejbezpečnější v kraji. Jedná se zejména o dobře osvětlená místa se semafory, kde v případě příliš široké silnice nechybí dělící ostrůvek uprostřed.

 • Novinky v brněnské MHD

  9:10 do playlistu

  Novinky v brněnské MHD
  Posílení linek, nové spojení Brna s Popůvkami a Troubskem nebo rozšíření počtu zastávek na znamení. To jsou některé ze změn v jízdních řádech, které dnes představil brněnský dopravní podnik.

 • Náměstí dostane nové jméno

  11:24 do playlistu

  Náměstí dostane nové jméno
  Židovská čtvrť v Třebíči, zapsaná na seznamu památek UNESCO, bude mít nové náměstí. Ponese jméno posledního tamního rabína Mojžíše Ing-bera, který přišel o život v plynové komoře koncentračního tábora v Osvětimi.

 • Lázně v Pasohlávkách

  14:02 do playlistu

  Lázně v Pasohlávkách
  ový projekt čínských lázní v Pasohlávkách víc než za jednu a půl miliardy korun – jihomoravský kraj dnes představil objednanou studii, o které mají v polovině ledna hlasovat zastupitelé. Živě s Michalem Cagalou.

 • Referendum o bazénu v Zubří

  17:30 do playlistu

  Referendum o bazénu v Zubří
  Obyvatelé Zubří na Vsetínsku budou možná znovu hlasovat o stavbě krytého bazénu. Krajský soud vyhověl návrhu opozice a říjnové referendum prohlásil za neplatné. Živě s Vendulou Březinovou.

 • Cvičná záchrana z lanovky

  19:27 do playlistu

  Cvičná záchrana z lanovky
  Evakuaci lidí z nejstrmější lanovky v Česku dnes v Moravském krasu trénovali jihomoravští záchranáři. Oblíbená lanová dráha vede z Pustého žlebu k Chatě Macocha - za 22 let fungování už přepravila 5 a půl milionu turistů.

 • Premiéra filmu Marie Terezie

  21:23 do playlistu

  Premiéra filmu Marie Terezie
  V premiéře se na zámku ve Valticích právě promítá první část historického filmu Marie Terezie. Příběh o životě jedné z nejvýznamnějších žen evropské historie natáčel hollywoodský režisér Robert Dornhelm. Živě s Kristýnou Březovskou.

Přehrát vše

Související