iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
1. 12. 2017
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2630
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Čištění Bořího lesa od munice

  0:38 do playlistu

  Čištění Bořího lesa od munice
  I přes mrazivé počasí začala v Bořím lese na Břeclavsku třetí etapa čištění od nevybuchlé munice. Pyrotechnici teď pracují na dalších 50ti hektarech. Během dvou let jich prohledali už 100 a našli přes 750 kusů střeliva.

 • Čištění areálu u Vrbětic

  3:56 do playlistu

  Čištění areálu u Vrbětic
  Podobný příběh s výbušninami, ale v daleko větším rozsahu, prožívají Vrbětice na Zlínsku. Shodou okolností - tuto neděli to budou přesně tři roky od výbuchu skladu číslo 12. Živě s Josefem Kvasničkou.

 • Dotace pro asistenční psy

  10:30 do playlistu

  Dotace pro asistenční psy
  Získat peníze na výcvik asistenčních psů je od letošního roku jednodušší. Přispívá na něj totiž dotací ministerstvo práce a sociálních věcí. Ročně se v Česku vycvičí 40 čtyřnohých pomocníků. Změna pomohla i hendikepovaným na jižní Moravě.

 • soud s výrobci pervitinu

  13:05 do playlistu

  soud s výrobci pervitinu
  Tresty od devíti do jedenácti let vězení dnes třem mužům uložil Krajský soud ve Zlíně. Podle něj šlo o hlavní postavy organizované skupiny z Uherskohradišťska, která vyráběla a distribuovala pervitin.

 • Návrat superbiků do Brna

  15:39 do playlistu

  Návrat superbiků do Brna
  Mistrovství světa superbiků se po šesti letech vrátí do Brna. Informaci potvrdili zástupci Automotodromu, kteří chtějí už příští týden spustit prodej vstupenek.

 • Bitva u Slavkova

  18:03 do playlistu

  Bitva u Slavkova
  Slavkovské bojiště se znovu vrací do doby, kdy krajem táhly a taky bojovaly armády tří císařů. Bitvu z roku 1805 v těchto dnech připomíná víc než tisícovka vojáků v dobových kostýmech. Živě s Veronikou Gecovou.

 • Na Babettě přes Island

  21:45 do playlistu

  Na Babettě přes Island
  Projet Island a část Faerských ostrovů na legendárních historických mopedech Babetta dokázala skupina nadšenců z okolí Bystřice nad Pernštejnem.

Přehrát vše

Související