iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 11. 2017
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
13624
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Hospodaření nemocnic

  0:30 do playlistu

  Hospodaření nemocnic
  Místo devíti samostatných nemocnic jeden velký celek - radní jihomoravského kraje přišli s myšlenkou, podle které by se měla zdravotnická zařízení v jejich správě centralizovat.

 • Hospodaření nemocnic na východní Moravě

  4:07 do playlistu

  Hospodaření nemocnic na východní Moravě
  A teď pohled na východní Moravu: Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně dlouhodobě vykazovala ztrátu. Živě s Vendulou Březinovou.

 • Jednání o platech řidičů

  8:19 do playlistu

  Jednání o platech řidičů
  Při jednání mezi vedením brněnského dopravního podniku a jeho odbory pomůže prostředník. České televizi to dnes potvrdily obě strany. Snaha o dohodu totiž uvízla na mrtvém bodě.

 • Věznice na Cejlu

  10:37 do playlistu

  Věznice na Cejlu
  Nejmíň půl miliardy korun bude stát rekonstrukce areálu bývalé věznice v brněnské ulici Cejl. Na konferenci pořádané občanským sdružením Paměť, která se minulosti i budoucnosti věznice věnovala, to oznámil primátor Petr Vokřál.

 • Rezidentní parkování

  13:23 do playlistu

  Rezidentní parkování
  Místo plánovaných několika - nakonec jen 2 zóny - s návrhem zjednodušit rezidentní parkování v Brně dnes přišel náměstek primátora Matěj Hollan. Živě s Veronikou Kynčlovou.

 • Unikátní léčba rakoviny

  15:50 do playlistu

  Unikátní léčba rakoviny
  Nový způsob léčby rakoviny pomocí ledu, který se využívá v zahraničí, vyzkoušeli i čeští lékaři. A s úspěchem. Takzvanou kryo-ablací ošetřili experti brněnské Surgal kliniky první pacientku s neoperativním nádorem plic.

 • Lanovka na Vsetíně

  17:57 do playlistu

  Lanovka na Vsetíně
  Místo autobusem by obyvatelé Vsetína mohli jezdit lanovkou. Propojila by centrum města se sídlištěm na kopci. Doporučuje to studie, se kterou se zastupitelé seznámili na svém dnešním zasedání. Živě s Lubošem Dostálem.

 • Pěšky přes Ameriku

  19:44 do playlistu

  Pěšky přes Ameriku
  Přejít pěšky Spojené státy od jihu k severu dokázala sedma-dvacetiletá Monika Benešová z Nového Města na Moravě. Tento týden se vrátila z pěti-měsíčního pochodu nazvaného Pacific crest trail - jedné z nejtěžších pěších túr světa.

 • Výstava Paneland

  21:46 do playlistu

  Výstava Paneland
  Víc než pro dva a půl milionu lidí v celém Česku představují domov. Panelové domy jsou fenoménem někdejšího Československa, už skoro 30 let se ale ve své původní podobě nestaví.

Přehrát vše

Související