iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 11. 2017
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2064
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Úsekové měření na D1

  0:29 do playlistu

  Úsekové měření na D1
  Úsekové měření rychlosti v modernizovaném úseku dálnice D1 mezi Velkým Meziříčím a Lhotkou pokračuje. Původně mělo skončit uplynulý víkend, ale díky prodloužení stavební sezóny zůstalo.

 • Bezpečnost dopravy v obcích

  4:21 do playlistu

  Bezpečnost dopravy v obcích
  Pojďme tedy k dalším městům a obcím, které mají v této oblasti jasněji a podařilo se jim bezpečnostní opatření uskutečnit. Zpomalit řidiče se některé z nich snaží už při vjezdu – spoléhají třeba na radary ukazující aktuální rychlost.

 • Vysočina hledá provozovatele záchytky

  8:00 do playlistu

  Vysočina hledá provozovatele záchytky
  Kraj Vysočina hledá nového provozovatele protialkoholní záchytné stanice. Ten dosavadní - Služby města Jihlavy - totiž vypověděl smlouvu.

 • Příprava hromadné dopravy na zimu

  10:08 do playlistu

  Příprava hromadné dopravy na zimu
  V brněnském dopravním podniku vrcholí přípravy na zimu. Technici mají vyměněné pneumatiky skoro všech trolejbusů a autobusů.

 • Návrh rozpočtu Brna

  12:45 do playlistu

  Návrh rozpočtu Brna
  O víc než dvě miliardy vyšší bude oproti letošku rozpočet Brna. Vyplývá to z návrhu na příští rok, který dnes schválili radní. Podrobnosti přidá Barbora Měchurová.

 • Úspěch vědce ve výzkumu mozku

  16:45 do playlistu

  Úspěch vědce ve výzkumu mozku
  Prestižní ocenění za excelentní výsledky v oblasti výzkumu mozkové mrtvice a zobrazení mozku získal mladý vědec a lékař z fakultní nemocnice u svaté Anny - Ondřej Volný. Jeho práce v centru klinického výzkumu ICRC pomůže přesnější a včasnější diagnóze nem

 • Sbírka klíčů na památník

  18:48 do playlistu

  Sbírka klíčů na památník
  Symbolické zvonění klíčů v revolučních listopadových dnech roku 1989 si připomínají lidé v Uherském Brodě. Před hodinou tam odhalili pamětní desku a vyhlásili veřejou sbírku klíčů. Na místě je Luboš Dostál.

 • Výsledky průzkumu soch

  21:00 do playlistu

  Výsledky průzkumu soch
  Deset milionů korun by mělo zachránit přes šedesát soch a sousoší ve Slavkově u Brna. Podrobný restaurátorský průzkum totiž ukázal na nutnou opravu - 22 skulptur je v kritickém stavu, další ve špatném.

Přehrát vše

Související