iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 10. 2017
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2028
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Den do začátku voleb

  0:50 do playlistu

  Den do začátku voleb
  Nejpozději do zítřejší čtrnácté hodiny musejí být všechny potřebné materiály na svých místech ve volebních místnostech. Například v Jihlavě je asi s tří-týdenním předstihem připravovala desítka lidí. Brigádnice dnes dokončily jejich kompletaci.

 • Jak volit

  2:25 do playlistu

  Jak volit
  Stručný volební manuál - kde volit, kdy a jaké možnosti nabízí tzv. kroužkování, shrne Jakub Vácha.

 • Lidé kromě voleb rozhodují i v referendech

  7:55 do playlistu

  Lidé kromě voleb rozhodují i v referendech
  Obyvatelé osmi měst a obcí České republiky půjdou zítra hlasovat nejen ve volbách do Poslanecké sněmovny, ale taky v místních referendech. Například v Zubří na Vsetínsku mají rozhodnout, jestli město postaví na místě zchátralého venkovního koupaliště nový

 • Modernizace základen ZZS

  12:07 do playlistu

  Modernizace základen ZZS
  Stísněné prostory, zima nebo naopak příliš teplo a chybějící garáže - ještě čtyři základny pro záchranáře zbývá zrekonstruovat na jižní Moravě. Téměř polovina zaměstnanců tamní záchranky už má přitom zázemí v moderních prostorách.

 • Uzavírka u Černé Hory

  14:45 do playlistu

  Uzavírka u Černé Hory
  K odklonu kamionů ze silnice I/43 mezi Brnem a Svitavami zatím nedojde. Vyplynulo to z dnešní schůzky, kterou svolal jihomoravský krajský úřad. Objízdná trasa by podle plánu kraje měla vést po dálnicích - i přes území Pardubického a Olomouckého kraje. Dne

 • Čistější voda pro Brno

  17:10 do playlistu

  Čistější voda pro Brno
  V Brně přibudou desítky kilometrů nové kanalizace a dvě retenční nádrže. Mají pomoct udržet čistší řeky a zamezit znečištění spodních vod. Jedna z retenčních nádrží má vzniknout u královopolského nákupního centra v oblasti Červený mlýn.

 • 50 let sestrou

  19:22 do playlistu

  50 let sestrou
  Už 50 let nepřetržitě pracuje na dětské chirurgii v Brně zdravotní sestra Blanka Themlová. Patří k několika nejdéle sloužícím zaměstnancům Fakultní nemocnice Brno.

 • Děsnej pátek

  21:30 do playlistu

  Děsnej pátek
  Na scénu Městského divadla Brno přichází komediální muzikál Děsnej pátek. Zpracovává známý příběh, kdy si matka s dcerou vymění své role. Na jeden den si vyzkouší, jaké to je být v kůži té druhé.

Přehrát vše

Související