iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 10. 2017
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2608
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Přípravy na volby

  0:37 do playlistu

  Přípravy na volby
  16 dnů dělí Českou republiku od voleb do Poslanecké sněmovny. Úřady už pracují na přípravě podmínek k hlasování. Na jižní Moravě se rozběhla školení členů volebních komisí.

 • Přípravy na volby

  4:03 do playlistu

  Přípravy na volby
  Studenti, dlouhodobě hospitalizovaní nebo vězni můžou už od května žádat o vydání voličského průkazu, který umožňuje zúčastnit se hlasování kdekoli v republice. Obliba voličských průkazů stoupá.

 • Přípravy na volby

  5:29 do playlistu

  Přípravy na volby
  Podzimní volby do Poslanecké sněmovny spojí 8 měst a obcí v celé republice s referendy. Ve Zlínském kraji budou nadvakrát hlasovat třeba obyvatelé Zubří na Vsetínsku a Chropyně na Kroměřížsku.

 • Obtěžování dětí v Brně

  10:02 do playlistu

  Obtěžování dětí v Brně
  Brněnské školy znepokojila zpráva o cizím muži, který na ulici údajně oslovoval jejich žáky a lákal je na sladkosti. Podrobnosti zjišťoval Michal Cagala.

 • Demolice ve Znojmě

  11:54 do playlistu

  Demolice ve Znojmě
  Začala demolice bývalého sídla městské zeleně ve Znojmě. Střechy a krovy několika budov v centru města už rozebrali pracovníci správy nemovitostí.

 • Bariéry na zastávkách

  14:14 do playlistu

  Bariéry na zastávkách
  Bezbariérového přístupu na zastávku vlaku se dočkají cestující v Adamově na Blanensku. Zatím tam matky s kočárky musejí čekat na pomoc kolemjdoucích, vozíčkáři se po schodech nedostanou na nástupiště vůbec.

 • Odvolání stávkové pohotovosti

  16:30 do playlistu

  Odvolání stávkové pohotovosti
  450 zaměstnanců firmy Moravia Cans v Bojkovicích na Zlínsku stávkovat nebude. Přibližně před hodinou odboráři odvolali stávkovou pohotovost, vedení firmy totiž odsouhlasilo zvýšení platů pro všechny zaměstnance v letošním i příštím roce. Další informace m

 • Ovce pomáhají obcím

  19:18 do playlistu

  Ovce pomáhají obcím
  Přes 200 tisíc ovcí chovají v tuto chvíli lidé v Česku. Kromě zdroje masa, mléka a vlny je mnohé obce využívají taky jako sekačky.

 • Spojení cimbálu a Panovy flétny

  21:43 do playlistu

  Spojení cimbálu a Panovy flétny
  Panova flétna za doprovodu dvou cimbálových muzik - v tuzemsku neobvyklé hudební spojení dnes uslyší lidé v brněnském SONO centru. V jednom večeru se smísí rumunská lidová tradice s folklórní hudbou z Valašska a Slovenska v podání Vojenského uměleckého so

Přehrát vše

Související