iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 3. 2017
na ČT1

1 2 3 4 5

4 hlasy
1839
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Přípravy praktických doktorů na e-recepty

  0:28 do playlistu

  Přípravy praktických doktorů na e-recepty
  Někteří lékaři a taky lékárny stále nejsou připraveni na vydávání tzv. elektronický receptů. Přitom Od prvního ledna příštího roku budou povinné. Razítko a podpis nahradí speciální kód. Proti elektronizaci se ale staví někteří lékaři - zejména v malých ob

 • Elektronické recepty

  3:45 do playlistu

  Elektronické recepty
  O elektronických receptech s prezidentem lékařské komory Milanem Kubkem

 • Vykácené stromy v Židenicích

  10:43 do playlistu

  Vykácené stromy v Židenicích
  Patnáct stromů pokácela v Brně-Židenicích firma Astra Lednice. Podle vedení městské části ale dělníci najatí plynařským gigantem innogy, nepočkali na potřebné povolení a způsobili škodu v hodnotě 180 tisíc korun. Firmě Astra Lednice teď hrozí pokuta.

 • Nová budova věznice v Kuřimi

  12:00 do playlistu

  Nová budova věznice v Kuřimi
  Nové oddělení za 17 a půl milionu korun otevřela věznice v Kuřimi na Brněnsku. Bude sloužit mladým vězňům - cílem je oddělit je od recidivistů. Díky tomu by měl být pro odsouzené návrat do běžného života snazší.

 • Nebezpečné přecházení železnice

  16:04 do playlistu

  Nebezpečné přecházení železnice
  Lidí sražených na železničních kolejích přibývá. Jen za první měsíc letošního roku evidují drážní inspektoři v Jihomoravském kraji šest takových případů. Míst, kde si lidé přes koleje zkracují cestu, existují stovky. Vstup do kolejiště je přitom nezákonný

 • Vzácná malba v kunštátském zámku

  19:48 do playlistu

  Vzácná malba v kunštátském zámku
  Po zimě v těchto dnech otevírají své brány návštěvníkům hrady a zámky. Řada z nich slibuje novinky. Třeba zámek v Kunštátě na Blanensku. Tam historici našli dosud neznámou středověkou nástěnnou malbu.

 • Milan Grygar v Brně

  21:41 do playlistu

  Milan Grygar v Brně
  Kresbou vytvářené zvuky a jejich propojování s výslednými obrazy. To je jen část rozsáhlého díla jedna-devadesátiletého Milana Grygara, která je k vidění v brněnské Fait gallery. Výtvarník se zabývá i kontrastní malbou nebo prostorovými sochami.

Přehrát vše

Související