iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 2. 2017
na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
3074
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Den do 2. vlny EET

  0:28 do playlistu

  Den do 2. vlny EET
  Zhruba 250 tisíc dalších podnikatelů se musí od zítřejšího dne připojit k elektronické evidenci tržeb. Tak zvaná druhá vlna se týká všech velko i malo obchodníků, a to včetně prodejců na stáncích. Někteří podnikatelé ale měli s připojením EET problémy. Bu

 • Den do 2. vlny EET

  3:39 do playlistu

  Den do 2. vlny EET
  Živě s Davidem Stančíkem z Finančního úřadu pro Jihomoravský kraj

 • Bezbariérové školy

  9:05 do playlistu

  Bezbariérové školy
  Do školy bez problémů i s handicapem. To je cíl projektu Oranžové schody, který v České republice funguje už několik let. Právě dnes základním školám vyprší termín pro podání žádostí o příspěvky z Nadace ČEZ na bezbariérové úpravy.

 • Centrum pro vzácné nemoci

  11:45 do playlistu

  Centrum pro vzácné nemoci
  Na dnešek - tedy na poslední únor připadá Den vzácných onemocnění. Těch je na světě aktuálně přes osm tisíc a nová stále přibývají. Nemocní a jejich příbuzní se často setkávají s nepochopením okolí i úřadů, v brněnské fakultní nemocnici pro ně proto vznik

 • Nová terénní auta pro armádu

  14:23 do playlistu

  Nová terénní auta pro armádu
  Armáda hledá nové terénní vozy. Ty by měly nahradit dosluhující UAZy a Land Rovery. Vojsko jich teď má asi čtrnáct set. Nové modely chce rezort obrany nakoupit po roce 2020.

 • Ústav přístrojové techniky Akademie věd slaví 60 let

  16:56 do playlistu

  Ústav přístrojové techniky Akademie věd slaví 60 let
  60 let od založení slaví brněnský Ústav přístrojové techniky Akademie věd. V minulosti proslul hlavně vývojem elektronových mikroskopů. Dnes v něm pracuje 180 výzkumníků. Věnují se čtrnácti oblastem vědy.

 • Pohořice hledají školníka

  19:18 do playlistu

  Pohořice hledají školníka
  Profese školníka - člověk, který ji vykonává musí být instalatérem, elektrikářem i zahradníkem zároveň. Pro provoz školy je tak nepostradatelný. Třeba na základní škole v Pozořicích teď ale školníka dočasně nemají. Nahrazovat ho musí jiní zaměstnanci.

 • Zlínská pocta Rudolfu Kremličkovi

  21:36 do playlistu

  Zlínská pocta Rudolfu Kremličkovi
  Krajskou galerii ve Zlíně obsadily půvabné koupající se ženy. A spolu s nimi taky důstojné portréty anebo prosluněné krajiny. Aktuální výstava tam po padesáti letech připomíná to nejlepší z tvorby Rudolfa Kremličky.

Přehrát vše

Související