iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 10. 2016
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2151
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Koaliční dohoda v ZLK

  0:55 do playlistu

  Koaliční dohoda v ZLK
  Živě s redaktorem Lubošem Dostálem

 • Ze starosty Vlčnova bude krajský radní

  4:00 do playlistu

  Ze starosty Vlčnova bude krajský radní
  A právě poslední zmíněný muž postoupil o kategorii výš - do vedení Zlínského kraje - po 26ti letech služby pro nevelkou vesnici. Jan Pijáček - starosta Vlčnova - bude radním pro regionální rozvoj a cestovní ruch. Tomu se ale věnoval už jako starosta při p

 • Koaliční dohoda v ZLK

  6:09 do playlistu

  Koaliční dohoda v ZLK
  Živě s politoložkou Evou Lebedovou

 • Demolice kvůli výstavbě okruhu

  12:04 do playlistu

  Demolice kvůli výstavbě okruhu
  Stavba velkého městského okruhu v severovýchodní části Brna bude zase o krok blíž. Začalo totiž bourání části kasáren v Židenicích - budovy budou do konce roku srovnané se zemí, aby do budoucna uvolnily místo právě okruhu.

 • Přibývá dětí

  14:15 do playlistu

  Přibývá dětí
  Jihomoravské nemocnice zažívají baby-boom. Počty porodů narůstají v Brně i v okresních městech. Nemocnice kapacitně vlnu porodů zatím zvládají, moc volného místa už ale nemají.

 • Bakterie v pitné vodě

  16:46 do playlistu

  Bakterie v pitné vodě
  170 tisíc korun stály brněnské vodárny mimořádná opatření, která musely v září zavést v souvislosti se zhoršenou kvalitou vody. Teď už znají i pravděpodobné příčiny kontaminace bakteriemi - teplé počasí a málo desinfekce.

 • Vad řeči přibývá

  19:22 do playlistu

  Vad řeči přibývá
  Humorem proti koktání. Takový název nesla dnešní logopedická konference v Brně. Speciální pedagogové tam zkoušeli nové trendy v léčbě řečových vad. Pacientů s podobnými poruchami totiž - podle logopedů - v Česku v posledních letech výrazně přibývá.

 • Den otevřených dveří ČT

  21:24 do playlistu

  Den otevřených dveří ČT
  Jak vzniká vysílání České televize si v sobotu mohli prohlédnout zájemci v Brně- Líšni. Uspořádali jsme den otevřených dveří nového studia. To funguje od třetího října a využívá nejmodernější technologie. V sobotu přišlo na prohlídku bezmála 2500 návštěv

Přehrát vše

Související