iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 10. 2016
na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
1520
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jednání o rozdělení resortů

  0:45 do playlistu

  Jednání o rozdělení resortů
  Složení koalice ještě není definitivní, už teď se ale jednotliví partneři baví o oblastech, které by je zajímaly. I to je součástí koaličních vyjednávání. Poměr zastupitelů přitom kopíruje poměr radních.

 • Sestavování koalic

  3:11 do playlistu

  Sestavování koalic
  Hostem ve studiu byl lídr vítězného hnutí ANO, Bohumil Šimek.

 • Nové tváře a strany v krajských zastupitelstvech

  6:35 do playlistu

  Nové tváře a strany v krajských zastupitelstvech
  Do zastupitelstev krajů se dostala i celá řada nováčků, kteří s krajskou politikou ještě nemají žádné zkušenosti. Na jižní Moravě jsou to hnutí ANO, SPD/SPO, Piráti, Žít Brno a Starostové a nezávislí. Ve Zlínském taky Svobodní a soukromníci.

 • Zásah v Baťově nemocnici

  11:51 do playlistu

  Zásah v Baťově nemocnici
  Manažeři Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně jsou podezřelí ze zkreslování údajů o hospodaření největšího zdravotnického zařízení ve Zlínském kraji. Škoda – až stovky milionů korun , tvrdí autoři trestního oznámení.

 • Začala modernizace D1 u JIhlavy

  14:49 do playlistu

  Začala modernizace D1 u JIhlavy
  S dalším zdržením musí počítat řidiči na dálnici D1. Konkrétně mezi Pávovem a Velkým Beranovem na Vysočině - kde začala modernizace sedmi kilometrového úseku kolem Jihlavy. Dělníci by tam měli pracovat až do poloviny prosince.

 • Omezení na silnicích

  16:42 do playlistu

  Omezení na silnicích
  S omezením a kolonami se musí potýkat i řidiči v Brně. Ani s koncem stavební sezóny tady totiž silničáři s opravami nekončí.

 • Silničáři se chystají na sezonu

  18:40 do playlistu

  Silničáři se chystají na sezonu
  Další komplikace k omezením může přinést i počasí. Jihomoravští silničáři se tak už začínají chystat na zimu. Kvůli klesajícím teplotám připravují techniku a kontrolují stav zásob posypu ve skladech. V plné pohotovosti chtějí být od začátku listopadu.

 • Nové body záchrany

  20:44 do playlistu

  Nové body záchrany
  Přivolat pomoc až o desítky minut rychleji pomůžou lidem v lesích jižní Moravy nové body záchrany. Lesníci je umístí na vytipovaná místa do poloviny října. Pokud se turista zraní nebo vypukne požár, stačí, když na lince 112 nahlásí číslo uvedené na tabuli

Přehrát vše

Související