iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
29. 7. 2016
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2175
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Stávková pohotovost záchranářů

  1:11 do playlistu

  Stávková pohotovost záchranářů
  Stávková pohotovost části odborářů a lékařů jihomoravské záchranky pokračuje druhým dnem. Stěžují si na špatné pracovní podmínky. Ředitel zdravotnické záchranné služby se dnes sešel s hejtmanem Michalem Haškem.

 • Památník romského holokaustu

  10:00 do playlistu

  Památník romského holokaustu
  Tragické osudy vězňů sběrného tábora v Hodoníně na Blanensku připomíná nový památník. Místo, kde během druhé světové války zemřelo víc než 280 lidí, získalo po pěti letech - mimo jiné - nové infocentrum.

 • Technologických firem v regionu přibývá

  12:14 do playlistu

  Technologických firem v regionu přibývá
  Trojnásobně víc menších technologických firem vzniklo za posledních zhruba 10 let na jižní Moravě. To je v porovnání s jinými kraji včetně Prahy nejvyšší číslo. Vyplývá to z dat ČSÚ.

 • Železniční výluka mezi Jihlavou a Brnem

  14:17 do playlistu

  Železniční výluka mezi Jihlavou a Brnem
  Na železniční trati mezi Brnem a Jihlavou začala skoro rok trvající výluka. Během ní trať dostane zbrusu nové - tišší - koleje nebo přejezdy. Cestující ale musí počítat s komplikacemi.

 • Poutníci z jižní a východní Moravy v Krakově

  16:29 do playlistu

  Poutníci z jižní a východní Moravy v Krakově
  Na 6000 mladých věřících z Česka přijelo do polského Krakova na Světové setkání mládeže. Dominují ti z moravských diecézí. Z brněnské dorazily asi 2000 lidí, tedy celá čtvrtina, výrazné zastoupení mají i věřící z Východní Moravy

 • Byty pro seniory na stadionu

  19:22 do playlistu

  Byty pro seniory na stadionu
  Prvoligový fotbalový klub FC Vysočina Jihlava by chtěl dostavět stadion s pomocí dotací. Vymyslel proto velmi netradiční a v Česku ojedinělý projekt. Plánuje vystavět nové tribuny, pod kterými by měly vzniknout byty pro seniory.

 • Letní filmová škola vrcholí

  21:02 do playlistu

  Letní filmová škola vrcholí
  Slavné staré české filmy, které se dočkaly digitálního omlazení a teď se vracejí zpátky do kin. To je hlavní téma předposledního dne Letní filmové školy v Uherském Hradišti.

Přehrát vše

Související