iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 6. 2016
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1746
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Město vylosovalo padesát rodin

  1:08 do playlistu

  Město vylosovalo padesát rodin
  Padesát rodin ohrožených bezdomovectvím dostane do konce roku byty v Brně. Vedení města dnes vylosovalo konkrétní nájemníky z víc než čtyř stovek vytipovaných zájemců.

 • Beseda s hosty

  4:14 do playlistu

  Beseda s hosty
  Našimi hosty jsou Martin Freund, uvolněný brněnský zastupitel pro sociální začleňování a opoziční zastupitel města Brna Libor Šťástka

 • Rekonstrukce vsetínského stadionu

  11:55 do playlistu

  Rekonstrukce vsetínského stadionu
  Kdysi slavný zimní stadion Na Lapači ve Vsetíně se konečně dočkal rekonstrukce. Hokejové týmy teď vystřídali stavbaři, kteří vyměňují zastaralý chladící systém ledové plochy.

 • Situace v jihomoravské záchrance

  14:01 do playlistu

  Situace v jihomoravské záchrance
  Chybí zhruba třetina lékařů a další zvažují odchod. Dlouhodobě jim vadí přístup vedení, které se podle nich dostatečně nevěnuje jejich problémům. A snaha řešit situaci se zřizovatelem, kterým je Jihomoravský kraj, podle odborů zatím nikam nevede.

 • Zátah proti drogovému gangu

  15:57 do playlistu

  Zátah proti drogovému gangu
  eden z největších zátahů v historii Zlínského kraje - dvě stovky policistů rozprášily pervitinový gang. Zadrželi 12 lidí a drogu za miliony korun.

 • Britští dobrovolníci na Vysočině

  20:29 do playlistu

  Britští dobrovolníci na Vysočině
  Novou podobu dostává Santiniho dolní hřbitov ve Žďáru nad Sázavou. Zapomenutou památku zvelebuje skupina dobrovolníků - víc než polovina z patnácti lidí dorazila až z Anglie.

 • Don Juan v Mahenově divadle

  23:02 do playlistu

  Don Juan v Mahenově divadle
  Notorický sukničkář, který porušuje vše, co vyžaduje společenský řád. Příběh záletného šlechtice Dona Juana se na prknech evropských divadel objevuje už stovky let - nově i v brněnském Mahenově divadle.

Přehrát vše

Související